Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig gondolkoztam hogy...

Addig gondolkoztam hogy elfogyott az idő, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukámnak holnap lesz a névnapja, általában csokit, virágot szoktam adni, de most valamit saját kezűleg szeretnék csinálni, de nem tudom mit.:(

12L


2011. szept. 11. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj neki valami egyszerű édességet:

[link]

2011. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valami sütit. Vagy ha maradandót akarsz, akkor pl kollázst. Én tegnap csináltam egyet csak úgy az ajtómra. Könnyű megcsinálni.
2011. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem a kollázs jó ötlet, még jöhetnek a válaszok.

Ment a zöld kéz mindenkinek!(:

2011. szept. 11. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok.


Esetleg hajtogass virágot. Rengeteg videó fent van youtube-on. Írd be a keresőbe hogy 'origami flower' ---ezeket csinálhatod színespapírból.

Vagy beírhatod a keresőbe azt is, hogy 'paper flower' ezeket inkább zsírpapírból csinálják. Ha oda van írva hogy 'tissue paper', akkor ahhoz zsírpapír kell.


Vagy keress egy közös képet és hajtogass neki keretet. Utána már úgy díszíted, ahogy neked tetszik.


Sok sikert! :)

2011. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!(:

Ment a zöld kéz!

2011. szept. 11. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mit csináltál? :)
2011. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Papírvirágot csináltam, meg varrtam egy ilyen fehér anyagba (könyvjelzőnek) katicabogarakat X varrással vagy nem tudom hogy hívják.Köszönöm az ötleteidet.(:

2011. szept. 13. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2011. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!