Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elfogyott a turelmem.

Mit tegyek? Elfogyott a turelmem.

Figyelt kérdés

4 eve vagyunk egyutt a baratommal, 3 eve egyutt elunk.

Az exekkel van a baj... Valaki a multjabol allandoan megjelenik es baratkozni akar vele.(Kedves,nagyon jokepu es sikeres vallalkozo) Eloszor attol volt baratnojetol kapott sms-eket,aki elottem volt a parja (kb 2 honapig), eleinte valaszolt, semleges valaszokat, nem akart bunko lenni,aztan megkertem,h legyen eleg,mert a lany ugyis tobbet akar majd,hat igy is lett, csak jottek sorra a `miert nem valaszolsz?` uzenetek.

Most pedig egy olyan ex baratnoje irt neki az iwiw-en,akivel mar kb 6 eve szakitottak. Ugy tudtam meg, h gep elott ult,de telefonalt en meg odanyultam es rakattintottam. Nagyon kiakadtam...megmondtam neki,h elegen van ebbol, tudom,h a nok tobbsegeben nincs buszkeseg es annak ellenere is nyomulnak,h mar kidobtak oket, de ami a sok az sok! Megmondtam neki,h ha szeretne kapcsolatot tartani az exeivel,akkor csinalja, de nelkulem. Azota nagyon bizonyitani akarja,h en kellek neki es nem erdeklik az uzenetek,de en rettegek,h ki lesz,aki felbukkan a kovetkezo pillanatban!

Mit tegyek?


2009. okt. 7. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőkben kellene bízni, hanem benne.
2009. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nyugodj le,mert el fogod veszíteni!Szegény bizonyítani akar,te meg pörögsz?Te magadban nem vagy biztos(rettegsz,h ki lesz,aki felbukkan).Hogy mit tegyél?Viselkedj úgy,h a pasidnak esze ágába ne legyen még csak ránézni sem másik nőre!
2009. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mi a gond az exekkel. Miért ne beszélhetnének? Nekem is jó barátaim az exeim, a férjemnek is. (Ennek semmi köze a nyomuláshoz) Mi itt a gond?

Szerintem csak akkor van gond, ha valakinek a kapcsolata eleve nem jó. Ha jó lenne, ha lenne bizalom és lenne önbizalom akkor nem zavarna, hogy barátkoznak.

2009. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar csalni, úgyis megfog, ha az exek nem levelezgetnek vele.... Ha nem akar, akkor a feje tetejére is állhat egy nő, akkor is Te kellesz neki. Bízz benne, ilyen hülyeség miatt (már bocsánat) ne tedd kockára a jó kapcsolatodat!
2009. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Felre ne ertesetek, nem veszekszem vele, vagy nem hozom fel temat, csak magamat emesztem, felek elengedni magam, teljesen elveszett az onbizalmam.
2009. okt. 7. 16:08
 6/20 A kérdező kommentje:

16.05 - megbizom benne, de meg veletlenul sem szeretnem olyan helyzetben tudni,ahol meginoghat.

En nem tartom egeszsegesnek a szakitas utani `maradjunk baratok` allapotot.Sok jot meg nem tapasztaltam belole. Plane az uzenetek nem eppen `barati` jelleguek.

Ti szoktatok az exeiteknek par ev elteltevel irni???

2009. okt. 7. 16:16
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

szia!


Ne hallgass ezekre az álszentekre, akik az önbizalomra meg a bizalomra fognak mindent!! ők tökéletesek, egy partnerük se lépett félre, mindent tökéletesen átlátnak, az égig ér az egojuk! Jól látod.Sok nőben nincs büszkeség és x évnyi idő után is képesek eljátszania "jaj, hát hogy vagy?" c. nótát. Kinek mi köze hozzá? Volt , volt, elmúlt.A párod is legalább annyira vétkes. Ezeket a nőket könnyen le lehet ráznia úgy, hogy nem ír vissza. Vagy visszaír , de egyértelműsíti a helyzetet. "Köszi, jól vagyunk a barátnőmmel."

2009. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
és nem, én egyetlenegy exemnek se írtam, mert viszketett kezem, hogy mindenáron megtudjam mi van vele? Nálam ez elvi kérdés. Meg ez a "de barátok maradtunk...", na még ettől áll égnek a hajam. Olyan sablonos, olyan semmilyen, olyan kétszínű szöveg...
2009. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én 16.05

Figyelj én 20 éve vagyok házas és az összes exemmel baráti kapcsolatban. Találkozunk egy kávéra , minden héten felhívjuk egymást elmeséljük mi történt, összejárunk a családunkkal.

Sőt pajzán módon viccelődünk, akár a párunk előtt is. Nekem természetes. Régen nagyon közel álltunk egymáshoz.

Akivel szakítottam 21 évesen, az attól ugyanaz az ember maradt akibe beleszerettem, csak a szerelem nem jött össze. Attól még barátok vagyunk.

2009. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem lehetnek egy pár, még nem kell rögtön idegenekké vagy ellenségekké válniuk.
2009. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!