Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak amikor egész...

Mit csináljak amikor egész nap nyugisan elvagyunk tesómmal aztán anyám egyszer csak bejön és ordítozik, miért nem segitettem. Nem tudna szólni? Gondolkoztam azon hogy megszökök de nem tudtam. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Talán segíts anyádnak.Ez alap.
2010. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Egész nap nyugiban elvagytok... szép. Tán segíteni kéne. És nem kérésre, hanem észrevenni, hogy szükség van rád.

A megszökés csak teljesen éretlen gondolkodású, felelőtlen gyereknek jut eszébe. Szerintem változz egy kicsit, rád fér. Az se baj, ha kicsit gyakorlod a helyesírást. Nem ártana.

2010. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Jobban odafigyelnék nyelvtan órán.
2010. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mért vagytok bunkók?? Alap persze hogy segiteni kell de ez nem a helyesirás témalör.

Tényleg igazatok van hogy,segiteni kellene mert gondolom lány,de nem kell ilyen bunkón szépen,még

öröm olvasni is.

2010. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, nálunk is ez van (csak nem vagyunk el a tesómmal, mert elég rossz a viszonyunk). Ma is megy a hiszti, hogy nem segítünk semmit. De hát senki nem mondta, hogy mit csináljak! Ha meg magamtól felmosok, az baj. De mosogatok, az baj. Akármit csinálok kérés nélkül, baj, felesleges. Igazodjon ki rajtuk, aki akar... :/

A megszökés szerintem hülye ötlet. Én ilyenkor felveszem a fülest a fejemre és hallgatom, közben meg nézem, ahogy a nagyim hisztizik (ő nevel, mert anyu meghalt, mikor 3 voltam), vagy pedig megmondom, hogy köszi, nem érdekel.

2010. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Háát már ne is haragudj de neked külön kérvényt kell benyujtani??

Lehetne annyi eszed hogy magadtól meg csinálod,egy ilyen nagy lány legyen képes el látni magát.

2010. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
15.42-es, te se vagy semmi! Nagyanyád felnevelt édesanyád helyett, te meg így vislkedsz? Csodás...
2010. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pl. végigolvasnám, amit leírtam, mert bármennyire nem tetszik, iszonyú az egész szöveg írás. A témához szólva: nem írod, mennyi idős vagy? De már a 4 éves unokám is külön kérvény nélkül elrakja maga után a tányért, poharat, amiből evett. A megszökést hogy képzelted? Egy csodaországba, ahol terülj-terülj asztalkám van, magától tisztul minden stb. Ha te is megfognád az otthoni munkából, amit meg tudsz csinálni, talán nem "ordítozna" édesanyád.
2010. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Najó a mosatlant énis elrakom magam után meg a közös szobánkait is kitakaritom de mintha észre se vennék. Mert azért énse nagyon szeretem ha a sarokban már 1 szemétdomb van. (ha meg az ékezetekre gondoltok helyesirás terén azért nincs mert angol a billenytű)
2010. júl. 11. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha angol a billentyű hogyan tutsz ékezetet rakni? És lány vagy?

Mert ha lány vagy akkor...

2010. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!