Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha könnyen felidege...

Mit tegyek ha könnyen felidegesítenek? 13l

Figyelt kérdés

valamiért állandóan,minden kis szarság miatt annyira könnyen dühbe gurulok

már komolyan,az előbb olvastam egy kommentet hogy valami paraszt ott szidott (persze eszébe nem jutott volna végigolvasni amit írtam,ááááh,dehogyis,nem kell azt -.-") és már szószerint remegtem a dühtől

legszívesebben vagy szétrugnék vagy leordítanék valakit ...

de ez szerintem nagyon nem normális ://

és az a ráadás,hogy barátaim is alig vannak (szerintem pont ezért,meg mert erőszakos is vagyok) ezért nincs kivel megbeszélnem ilyeneket ... viszont idegenekkel meg méginkább utálok ilyeneket megbeszélni :S

és a szüleim meg itthon gyilkolják egymást ...

állandóan veszekednek

nincs egyetlen egy olyan perc hogy ne ordítanának :S

és csak azért nem válnak el mert nem vagyunk olyan hú de gazdagok,ezért az gázos lenne...

és már töke stresszes vagyok,hullik a hajam mint az állat :// és elvileg ez is a stressz miatt van

mit tegyek?


2011. szept. 11. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
joint
2011. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

számolj el tízig mielőtt valamit tennél

ha úgy érzed h baj van menj egyet sétálni, vagy futni

amúgy egyél körtét az jót tesz az idegnek

és lélegezz mélyeket

2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hmm a körtét szeretem :P

2011. szept. 11. 17:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Válts leszarom stílusra, ne foglalkozz semmivel. Én pl szinte soha nem vagyok ideges.
2011. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

utolsó: dejó neked :O

de nem tudom,én már régóta ilyen vagyok ... szóval ha valaki pl beszól nekem,én egyszerüen nem tudok úgy tenni mintha megse hallanám ://

hogy engeded el az ilyeneket a füled mellett?

2011. szept. 11. 19:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

majd lehet egy szép napon majd rájössz, hogy nem érnek annyit, hogy felidegesítsd magad miattuk

egy kicsit várj és jó fog lenni minden:)

2011. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

09-11 17:53 vagyok


Inkább még ők lettek rohadt idegesek a stílusomtól én meg egy jót röhögtem utánna. Nemtom mért van ez de majdnem mindenben a jót látom, még ha vmi rossz is történik, annak is van vicces oldala. Tudnék mesélni pár jó sztorit, van ami azóta is eszembe jut néha és jókat nevetek rajta vagy ha elmesélem ismerősöknek ők is röhögnek. Jobb így mint bosszankodni. :)

2011. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


utolsó nem tom,engem ha szivatnak az osztálytársaim vagy vki a suliból,és úgy teszek mintha nagyívből szarnék rájuk,még tovább folytatják...


és már volt pár ilyen kérdésem hogy mit csináljak ha állandóan szivatnak,és mindenki ott írta hogy jajj ne foglalkozz velük,de pont ez az,hogy ha nem foglalkozok velük,akkor direkt folytatják mert azt hiszik,hogy nem merek vagy nem tudok visszaszólni ....


legszivesebben szétrugdosnám a gyereket és a beleivel akasztanám fel egy fára persze akkor mennének árulkodni valamelyik tanárnak -.-


volt már olyan hogy facebookon a képemhez az osztálytársaival elkezdtek kommentelni hogy én milyen rusnya vagyok meg bújjak már el meg hogy szedjem le a képemet mert azzal egy egész országot megmentenék meg stb. erre mondom a gyereknek hogy kussoljál már te kis g.ce a szüleid is miattad váltak el -.-"

erre nem mert visszaszólni,csak másnap amikor hazamentem a suliból,anyám is azzal fogadott hogy elkezdte tépni a hajam,meg elkezdett verni hogy én miket mondok szegény kisfiúnak??!


erre csak ott néztem hogy miről beszél,erre elkezdte mondani hogy -Annak a 7.-es kisfiúnak az anyja felhívott hogy te miket irosgatsz a kisfiának!


erre mondom anyámnak hogy dehát az a kis görény gyerek meg 2 éve folyamatosan szekál


erre megint én lettem lecseszve hogy de akkorse mondjak ilyeneket vagy agyon leszek verve meg stb. ....


ráadásul vagy 2 hónapig nem gépezhettem,meg barátnőmhöz se engedtek el aki majdnem a szomszédban lakik egyébként ....


bocs a regényért xd :D

2011. szept. 15. 09:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

utolso vagyok

engem is szivattak az osztalytarsak, de betettem nekik eleg rendesen utanna ugyhogy hamar leszoktak a dologrol :)

Persze ha barmi baj volt otthon mindig nekem hittek akarki akarmit is mondott.

2011. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utolsó akkor neked jó rendesek a szüleid


én meg beteg vagyok és tegnap nem mentem suliba erre anyám elkezdi hogy -És péntekre is van igazolásod? mondom nincs mert pénteken nem is kell bemenni (mert van vmi a suliban ezért nem kellett bemenni) erre elkezdi -Ja akkor ezért nem mentél -.-

2011. szept. 16. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!