Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha könnyen felidege...

Mit tegyek ha könnyen felidegesítenek? 13l

Figyelt kérdés

valamiért állandóan,minden kis szarság miatt annyira könnyen dühbe gurulok

már komolyan,az előbb olvastam egy kommentet hogy valami paraszt ott szidott (persze eszébe nem jutott volna végigolvasni amit írtam,ááááh,dehogyis,nem kell azt -.-") és már szószerint remegtem a dühtől

legszívesebben vagy szétrugnék vagy leordítanék valakit ...

de ez szerintem nagyon nem normális ://

és az a ráadás,hogy barátaim is alig vannak (szerintem pont ezért,meg mert erőszakos is vagyok) ezért nincs kivel megbeszélnem ilyeneket ... viszont idegenekkel meg méginkább utálok ilyeneket megbeszélni :S

és a szüleim meg itthon gyilkolják egymást ...

állandóan veszekednek

nincs egyetlen egy olyan perc hogy ne ordítanának :S

és csak azért nem válnak el mert nem vagyunk olyan hú de gazdagok,ezért az gázos lenne...

és már töke stresszes vagyok,hullik a hajam mint az állat :// és elvileg ez is a stressz miatt van

mit tegyek?


2011. szept. 11. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok megint


tényleg rendesek :)

ahogy a mondás is tartja a suli olyan mint a börtön :) csak én viccet csináltam belőle, emiatt aztán szerettem is bejárni. Van pár komoly sztorim, dehát itt mégsem írhatom le, ha gondolod privibe megírhatod az msn címed szivesen elmesélek párat, meg meghalgatom a te verzióidat is. :)

2011. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jó :D privibe küldöm az msn címem
2011. szept. 16. 21:17
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom elküldted -e, de még nem kaptam meg, most néztem.
2011. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
az tuti hogy elküldtem :/ bár ha nem akkor el küldhetem mégegyszer ^.^ :D
2011. szept. 16. 23:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Most se, vacak oldal biztos nem küldi el, esetleg hogyha engedélyeznéd a privi küldést akkor megírnám én neked talán úgy sikerül. Vagy azis lehet hogy címet nem engednek küldeni, megpróbálhatnál esetleg csak vmi szöveget küldeni, a mail címed úgyis megkapom a feladónál és akkor már arra meg tudom írni az msn-em.
2011. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
tééényleg ez jó ötlet :D
2011. szept. 17. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!