Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a problémám, hogy ha...

Az a problémám, hogy ha felidegesítenek vagy megbántanak, akkor nagyon könnyen pityeregni kezdek. Elég gáznak érzem, hogy lehet ebből kigyógyulni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú létemre...
2011. aug. 16. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

szija:)

nem gáz, ezt hidd el nekem:) azért van, mert túlérzékeny vagy, ennyi:) én is ilyen vagyok amúúúúúgy...csak én lány vagyok:)

mondanak vmi, és már bőgök is:D én is sokszor úgy érzem, hogy ez így nem jó, mert nem kellene ennyire érzékenynek lennem, de ez ellen nem lehet nagyon tenni sztem...vagy annyit, hogy megpróbálni nem annyira felvenni a dolgokat, próbáld elterelni olyankor a gondolataidat, ha megbántanak:)

ha vmi mondanak...akkor mond magadnak, hogy nem érdekel, és vegyél egy nagy levegőt és mutasd azt, hogy nem érdekel, amit mondanak, és tényleg pl. ha megbántót mondanak, akkor gondolj arra, hogy nehogymár emiatt pityeregjek:) nem érdemli meg, erős vagyok, nem pityergek:)

te ilyen vagy és kész:) jobb, mintha olyan lennél, akit semmi nem érdekel:)

amúgy nekem még szimpiii is, ha egy srác ilyen érzékeny:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
én is ilyen vagyok 19 éves lány létemre, de rettenetesen idegesít a dolog. Nem az hogy gáznak érzem hanem hogy így nagyon nehéz elrejteni az érzelmeimet. Ha valaki beszól és én visszaszólok már attól is. Ha tud valaki erre valamit az nekem is jól jönne...
2011. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért lányoknál ez teljesen más. de ki akarna összejönni egy pityergős sráccal?
2011. aug. 16. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:

az lehet, hogy más, vagy inkább "elfogadhatóbb" sokak szerint, de ez nézőpont kérdése:) egy férfi nem attól férfi, hogy nem pityereg...csak sokak nézőpontjába ez van beleivódva...:)

biztosan járna veled sok lány:) hidd el, hogy sokkal jobb vagy te így, mintha egy kemény, verekedős, hűtlen, bunkóskodó, semmit sem értékelő ember lennél:)

szerintem amúgy, magamból kiindulva, önbizalomhiány miatt is lehet ez az érzékenység, szóval ezt lenne érdemes erősíteni, és talán nem lennénk annyira érzékenyek, illetve bemagyarázni magunknak, hogy nem kell minden beszólás, megbántás annyira komolyan venni...de tudom, nem könnyű ez...de tényleg, ha vki igazán komolyan gondolja veled, amiatt nem fog otthagyni, mert pityergős vagy...aki pedig ilyen miatt nem jár veled, azzal nem is kell törödnöd, mert ha pityergősen nem szeret, akkor amúgy se:)

ennyi az egész:)

én pl. ha olyan sráccal ismerkednék, mint te, és tök jól kijönnénk, nem zavarna, hogy pityergős vagy, sőt...szóval:)

ne aggódj ezen:)

pusz

2011. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi kedves vagy :) igen, amúgy sztem is önbizalomhiány az oka
2011. aug. 17. 00:06
 6/10 anonim válasza:
19 éves fiú vagyok, és én is pontosan ilyen nyomorék vagyok, bár én először bétahím módjára elröhögöm ha basztatnak(már ha verbálisan), hazaérve viszont bedepizek, gyűlölni kezdem magam, és gondolkozok az öngyilkosságon. Ne higgy a válaszolóknak, mindegyik lány, és közismert, hogy azok tudatosan nem tudják, hogy mit szeretnek a férfiakban. Nekem elhiheted, ha ezekhez párosulva még átlagosan, vagy szarul nézel ki készülj arra, hogy jó sokáig meg fogod tartani a szüzességedet. Én az "örökszűz" jelzővel már megbarátkoztam, nem örülök neki, de nem is vagyok kétségbeesve, ez van, ezt kell szeretni. Viszont azzal nem barátkoztam meg, hogy nem tudok kiállni magamért, és ezzel neked sem szabad megbarátkoznod, bármit is mond akárki, különösen a mai világban. SZVSZ a magunk fajtának azzal kell kezdeni, hogy megpróbálunk változtatni a "fogyatékosságainkon" pl.: satnya vagy, kezdj művelődni a gyúrással kapcsolatban, és szerezz egy kis izmot; pattanásos a pofád, minden lehetséges módon próbáld kisimítani; úgy érzed hülye vagy, gép kikapcs, elővenni ismeretterjesztő könyveket, és művelődni; ha szociálisan retardált vagy, kezdj művelődni, hogy kell ilyen meg olyan helyzetekben viselkedni; stb..
2011. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző, látszik, hogy fiú vagy, és fogalmad nincs a nőkről...:D

Én veled egykorú vagyok (és lány), és biztosan állítom, hogy nem zavar, ha egy fiú sír. És igen, összejönnék egy pityergő fiúval, ha amúgy jószívű, határozott, férfias egyéniség (A sírdogálás ellenére is lehet az!), okos...stb.

2011. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én jószívű vagyok meg határozott(általában) azt nem tudom mennyire tartanak férfiasnak, egyébként ki szoktam állni magamért, akkor sokszor könnyes szemmel üvöltözök az emberrel, aki felidegesít xD
2011. aug. 18. 01:59
 9/10 anonim ***** válasza:

"egyébként ki szoktam állni magamért, akkor sokszor könnyes szemmel üvöltözök az emberrel, aki felidegesít xD"


:DD Ugyan ez van velem is. Pár éve suliban megvertem egy gyereket és utána könnyes szemmel álltam ott mellette :DD


Általában az segít, ha egyáltalán nem gondolsz arra, ami miatt felidegesítettek/megbántottak. Ilyenkor elkezd pörögni az agyam, hogy ez milyen szar, meg milyen rossz nekem...


19/F

2011. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is ilyen vagyok bár én lányban...mindenen elsírom magam... hidd el ezzel nincs semmi probléma... Te ilyen vagy és kész, téged így kell elfogadni és aki erre nem képes az megdögölhet. Engem nem zavarna személy szerint...
2011. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!