Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi szingli 28-35 éves nő? És miért irigykednek a házasokra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:31
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
49%
Azért van ennyi szingli nő, mert már nagyon sok bunkó pasiban csalódtak, és nem akarnak kapcsolatot, Ezzel én is így vagyok, de én egyáltalán nem irigykedek a házasokra, a vége úgyis sok házasságnak a válás lesz.
2011. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
73%
Én is egyedülálló vagyok, 2 válás után, 31 évesen. Miért? Az első férjem erőszakos volt, a második megcsalt. Ettől függetlenül nem irigykedek a házasokra, főleg hogy jó házasságot nem is látok a környezetemben. Erre irigykedjek? Kösz, nem. :-)
2011. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
45%
Mert gondolom karrieristák. Ami szerintem nem baj. Fontos nekik, hogy amit elterveztek munka terén azt el is érjék, és nehéz olyan férfit találni akinek egyezik a jövőképe az övükével. A házasokra meg talán azért irigykednek, mert nyilván ők is szeretnének férjhez menni, boldog családot, gyereket stb. de a karrierjüket mégsem fogják feladni emiatt.
2011. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Nekem csodás a házasságom életem legszebb napja volt és ha erről beszélek irigykednek.és ez szarul esik. miért nem házasodnak ők is? itt most olyanakról van szó akiknak se férjük nem volt sem gyerekük edddig
2011. okt. 23. 10:40
 5/53 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az ember igenis társas lény. Maximum egy ideig bemagyarázza magának, hogy ő marhajól megvan egyedül is.
2011. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
71%

Élő példa, párom 30 éves huga.

Fizetése nettó 250 e ft körül. Minden pénz magára költ, ciki, ha valaki nem márkás rongyokba jár, nem Norbi update-ot eszik és hasonlók. Egyszer kértük, hogy vegyen pelenkát, mert épp útba esett neki. Ledöbbent, hogy ő aztán nem égeti magát egy csomag Liberoval.

Szóval önző, magánakvaló,, alkalmazkodni nem tud, mindenki hülye, ő az okos - diplomája nincs, képtelen befejezni a fősulit.

Senki nem tudja elviselni a természetét, még kefélni sem nagyon kell senkinek.

Hááát ő ezért van egyedül.

2011. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
85%

Van akinek egyszerűen nem jön össze. Ez annyiban más, mint egy karrier, hogy a karrier kicsit kiszámíthatóbb (ha ezt teszem, ez lesz a következménye).

Férjet nem boltban árulnak, hogy "miért nem szerez egyet".

2011. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
71%
Ez is igaz, hogy nem mindenkinek jön össze. De nem ennyinek, mint amennyi egyedül van. Hatalmas elvárásaik vannak, akinek senki sem tud megfelelni.
2011. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
25%

10:42-es vagyok.

Igen, ő is szét akar(t) választani minket folyamatosan. Párom engem választott, azóta nem tartja vele a kapcsolatot, ami a páromnak nagyon fáj. Azt mondta, hogy akkor békül, ha lelép tőlem.

5 éve vagyunk/élünk együtt, bérelünk lakást, közös az életünk és van két pici gyerekünk.

Mégis az irigy liba szét akar választani minket. Mégcsak jól sem néz ki.

2011. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
51%
talán a sok Szex és New York megtette a hatását?
2011. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!