Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces családi sztorik?

Vicces családi sztorik?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más vicces sztori is érdekelne, de leginkább a családiak.
2011. okt. 6. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

kivertem a hugom fogát.:DDDDD.

én nevettem, ő sírt:D de így még röhejesebb volt!!!:_DDDDD

2011. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
anyukámat megpróbáltam megtanítani hulahoppozni, de annyira béna volt szegényke, hogy megütött vele, azóta is ott a heg a homlokomon...
2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Keresztanyám egy nagy konyhakéssel üldözte keresztapámat.
2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Családi most nem jut eszembe, de mivel írtad, hogy más is jöhet, ezért írok:



Egyszer, Anyu barátnőjéék meghívtak minket pár napra. Még épült a házuk, ezért a fürdőszoba is félkész állapotban volt, így a fürdést a konyhában kellett megoldani, a tálalópult takarásában. A sütő mellett volt a lavór, mindjárt lényeges lesz ez:D Mindenki lefürdött már, csak a Hugom volt hátra. Néztük a tv-t a szobában, mikor a Hugom elkezdett sikítani. Anyu rohant ki, hogy mi történt... Hugom közölte, hogy a sütőben ült egy egér és az üvegajtaján át szemezett Vele XDXD



Sajnos a Barátnőm 2 éve meghalt, de rengeteg vicces és szép emléket őrzök az együtt töltött időnkről. Az egyik a következő, szintén egeres:D


A nyaralójukban voltunk és aludni készültünk. Beszélgettünk, én közben kitettem a lábam, a takaró alól, mert elég meleg volt. Egyszercsak valami a talpamhoz ért... Tudtam, hogy egér. Nem féltem tőle (még szép:D), de elrántottam a lábam, mert nagyon csikis:D A Barátnőm kérdezte, hogy mi van és mikor elmondtam, hogy egér ért a lábamhoz, visítva ugrott ki az ágyból és kiáltozta: "Csinálj valamiiit!" :D Én pedig nem győztem nyugtatgatni:-)



Gondolkodom, hátha eszembejut még valami, esetleg családi.

2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagymamám teljes beáll az altatójától, és mindig összehord minden hüyleséget tudata nélkül mielőtt kidőlne. Azt hiszem a csúcs az volt, mikor a stricikről kezdett beszélni:D
2011. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

15:59:

nálatok ennyire mindennaposak az egerek? :D

2011. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

15:59-es válaszadó vagyok:


Nem nálunk... Írtam, hogy az egyik eset Anyu barátnőjééknél történt, a másik pedig a Barátnőmék nyaralójában.

2011. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Dédmamám és a barátnője annak idején végig pukkadoztak egy temetést, mert nem mertek hangosan nevetni. Volt ott egy úr, akit Manónak hívtak és épp rászórták a virágokat a koporsóra és az özvegy mondta a férfinak, hogy "maga is Manó". A temetés végén futva távoztak mamáék, hogy végre kiröhöghessék magukat. Azóta a maga is manó szállóigévé lett a családban.
2011. okt. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Anyám csinált vmit, asszem rendbetette a konyhát és végigmutatott a helyiségen h milyen szépen rendberakta:

-Anyád.

Erre én:

-A tiéd. :D

2011. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát az úgy volt, hogy pár éve februárban temetésre kellett mennem. Távoli rokon volt, igazából nem is ismertem, életemben ha négyszer-ötször láttam. Igazából nyűg volt az egész, február volt, hideg volt...stb. Közben él külföldön egy barátnőm, aki operaénekesnek tanul, nagyon be volt kakkantva, mert aznap volt egy vizsgája egy nagyon híres felügyelőbizottság előtt. Az a lényeg, hogy a temetőkapuban még ránéztem a telefonomra, és ott állt a barátnőmtől egy üzenet, hogy SIKERÜLT!!! Én meg persze nagyon megörültem ennek, és teljesen megfeledkeztem arról, hogy én most tulajdonképpen egy temetésen vagyok. Nagy vígan odamentem a ravatalozóba és képes voltam odaállni a gyászoló család elé széles vigyorral az arcomon, hogy szívből gratulálok!

Olyan fejet vágtak... azóta is ég a pofámon a bőr, ha eszembe jut.

2016. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!