Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most csak nekem nem volt...

Ez most csak nekem nem volt vicces vagy tulreagálom?

Figyelt kérdés

Január 30án szülésmeginditásra kellet mennem.12óra kinlodás után a dokim azt mondta fejezzük be.Február 1én inditottak ujra,ekkor megszületett a lányom.


Anyosóm azt mondta hogy ez igy sokkal jobb mintha januárban szülök mert könnyebb megjegyezni a szülinapi dátumot és ő végig ezért drukkolt,miután ezt elmesélte nagyokat nevetett.


Nem tudom hogy csak én vagyok enyire érzékeny de nekem ez baromira nem volt vicces,végigélni az egészet meg pláne nem.


Szerintetek?


2011. szept. 9. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod. Nem azt mondta, hogy de jó, hogy szenvedtél, hanem hogy a február 1-et könnyebben jegyzi meg. Ennyi.
2011. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ahogy elképzelem a helyzetet, szerintem ő is csak viccelt:)
2011. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem vicces,de szerintem ,csak vigasztalni akart,csak hülyén adta elő,,,
2011. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak vicc volt, hiszen ő maga is szült, - ha csak 2 órát vajúdott, akkor is szenvedett , tehát tudja hogy nem leányálom a dolog.

Nekem szülés után azt mondta az anyósom, hogy "na most megismerted, hogy mi az anyák kínja". Először rosszul esett, gondoltam gúnyos megjegyzésnek szánja, de később beláttam, h csak arra utalt, hogy a szülés nem egy fájdalommentes dolog !(még a császáros sem!)

2011. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem megbántani akart ezzel. Inkább arra mondta, h ezt a dátumot könnyebb megjegyeznie. Próbálj túl lépni ezen..fogd fel jó dolognak, persze a fájdalom meg a nyűg nem lehetett könnyű.

Egy szép egészséges lányod van örül neki!

2011. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az eset nem most történt,de eddig senkinek nem beszéltem erről.

Azt esett rosszul hogy még a családomat szétette az ideg beleértve a férjemet is aki itthon volt,ő azon morfondirozott hogy könyebb legyen egy dátumot megjegyezni?Ez anyira gáz.

Akármilyen szemszögből közelitem meg a dolgot nekem nem tud ez vicces lenni,már ha ugye csak viccből mondta(ezt a nevetésből gondolom)

2011. szept. 9. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve nem csíped anyóspajtást, és már mindenbe belelátod a "rossz-szándékot"? Az nem lehet?:) Tudod, így 3szorra elolvasva sem tűnik gázosnak...
2011. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó-jó persze megértem, milyen lehetett. De ne "túráztasd" magad ezen, mint írtad rég volt..Az neked sem jó, ha ezen (stresszelsz), idegeskedsz..
2011. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem eleve nem csíped anyóspajtást, és már mindenbe belelátod a "rossz-szándékot"?


Nem épp ellenkezőleg,nincs gondom anyóssal,talán ezért is esett ez rosszul.


Mondjuk ha kivüállóként elolvasom a kérdést tényleg nem tünik anyira gázosnak,csakhát én vajudtam összesen 18órát és még élénken él bennem a dolog.

2011. szept. 9. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Hidd el idővel ez "enyhül", és másként gondolsz vissza rá.

És örömmel tölt el a lányod születése.

2011. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!