Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Hogy oldjam...

Hogy csináljam? Hogy oldjam meg, hogy ne tudjon így manipulálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A lényeg ott kezdődik, hogy lelkileg elég manipulálható vagyok. Azt vettem észre, hogy ezzel mostanság a párom, családom vissza él. pl: "Eddig olyan kedves voltál, most mi történt veled"...vagy megsértődnek, mert tudják, hogy a jó szívem úgyis enged és felhívom utána megyek stb...Szavakkal nagyon tudnak a lelkemre hatni. Szeretnék ezen változtatni. Tudtok nekem tanácsot adni ebben? Előre is köszönöm


22/N


2011. szept. 13. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyen voltam mint te kérdező,de megcsapott a felismerés szele hogy engem csak kihasználtak mindig mert jó indulatú és naiv voltam és ezzel vissza éltek,még a családom is!!Én is elkezdtem bekeményíteni és mindenki furán nézett rám és elkezdték mondani hogy micsoda önző vagyok vagy lettem és elkezdtek bennem lelkiismeret furdolást kelteni!!Már nem veszem magamra és nagyon kemény munka volt ezt megtanulni hogy tudjak nemet mondani embereknek.Több évben tellett a dolog,de még mindig vannak helyzetek amikor elveszítem az uralmat magam felett és meg lágyul a szívem!!Ez hosszú folyamat lesz neked is,de megéri küzdeni a szabadságodért és hogy önálló ember legyél,senki de senki nem ítélkezhet feletted azért mert olyan vagy amilyen,vagy olyannál változtál amilyenné.Ne hagyd magad és küzdj a szabadságodért és az igazadért,senki de senkinek nincs joga téged kihasználni vagy manipulálni!!
2011. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a könyvet ajánlom neked!!!!!Én vagy 3-szor kiolvastam nagyon hasznos könyv!


Itt ingyen el lehet olvasni PDF formátumban!!!Ne hagyd ki!!


[link]

2011. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz! Ez a könyv tényleg jó!
2011. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Biztos, hogy jó a link? Mert nekem nem nyitja meg!

2011. szept. 14. 10:03
 15/17 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 10:03


Biztos hogy jó,akkor szerintem nincs feltelepítve neked az adobe reader....


Innen telepítsd fel és utána működni fog.


[link]

2011. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi zsarolás.

Ne hagyd, mert ha egyszer hagyod, sose lesz vége.

Egyre több és több mindenben fog manipulálni a környezeted, és a végén már te sem fogod tudni, hogy mit tehetnek meg veled, és mit nem. Mert mindent rájuk hagytál.


Saját tapasztalatból mondom.

Velem ugyanezt csinálta a párom.

Változtatni próbáltam, és kiállni magamért, de simán leordította a fejem, hogy nekem ehhez nincs jogom.

Mondtam neki, hogy: Szeretnék már a saját dolgommal is törődni, nem csak másoknak megfelelni, mert épp eleget hagytam, hogy mások döntsenek rólam.


Tudod, hogy mi volt erre a válasz?

Az, hogy: "Kit érdekel, hogy te mit éreztél?"


Ez nagyon mellbe vágott!

Azóta azon gondolkodom, hogy érdemes volt-e bólogatnom mindenre, meg beadni a derekam.


Végül is semmi értelme nem volt, ha ezt mondja most, hogy "Kit érdekel?"

2011. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is panaszkodni a tapintatlanságukra/kegyetlenségükre/bármire.
2011. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!