Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtál már hatalmasat a...

Csalódtál már hatalmasat a legjobb barátodban vagy valamelyik családtagodban?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Sikerült tisztáznotok a dolgokat, és kibékültetek már?


2010. nov. 17. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, a legjobb barátnömben óriásit és már nem vagyunk barátok.

Hamarosan ki is írok egy kérdést ebbe a témakörbe ehhez kapcsolódóan, csak elöbb elmegyek enni.

2010. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

gyerekkori legjobb baráom forgatott ki minden vagyonomból, és most meg röhög a markába h úgyse tudok mit tenni jogilag ...


na hát azóta valahogy már senki felé sincs bizalmam sajnos, hiszen ha egy olyan megcsinálja ezt, akivel 15 évig legjobb barátok vagyunk, akkor mit várjak mástól ?? sajnos a pénz elveszi az eszét mindenkinek ..

2010. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
anyámban folyamatosan
2010. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is a legjobb barátnőmben csalódtam egyszer. Azóta nem köszönök neki, próbálom levegőnek nézni. Ő próbál békülni, de én hajthatatlan vagyok. Nálam örökre leírta magát.

Egyszer bepöccent rám, mert szerinte hanyagoltam őt. Odáig fajultak a dolgok, hogy az összes személyes, és magánügyemet elmondta az osztálytársainknak, akik persze jót mulattak rajtam, kiközösítettek és megkeserítették az életemet. Minden nap rólam beszéltek, kiröhögtek, megaláztak. Utáltam bejárni az iskolába. A gimi utolsó 2 éve maga volt a pokol.

És mindezt a "legjobb barátom" tette.



Jó étvágyat!:D

2010. nov. 17. 13:05
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen ezek után én se bízok meg senkiben sem. Akkorát csalódtam az emberekben, hogy azt elmondani se tudom.
2010. nov. 17. 13:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm csábitotta el a férjemet.Gondolhatod azóta nem a barátnőm..
2010. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmben csalódtam hatalmasat, kitalálta, hogy neki már nincs szüksége rám mint barátra, mert vannak más barátai és inkább velük találkozgat (ez gyerekesnek tűnhet és szerintem is az, pedig 19 éves volt akkor a lány). Sokáig szenvedtem miatta, de már nem érdekel, vannak olyan barátaim, akik ezerszer többet érnek, mint az a kis hülye.
2010. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen a barátnőmben, közel álltunk egymáshoz, legalábbis én ezt hittem. aztán besértődött valamin, ami szerinte jogos volt szerintem meg gyerekes, de nem is ez a lényeg, hanem hogy azóta nem áll velem szóba. És miután nem beszéltünk egy másik barátom elmondta nekem, hogy miket mondott a hátam mögött amikor még jóban voltunk és hogy áskálódott meg kavart mögöttem. Azóta se beszélek vele.
2010. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
A férjemben, többször is. Először az esküvőnk előtti héten, mikor telefonon közölte velem, hogy elege van belőlem, lefujjuk az egészet, ő ba...ta le. Másodszor mikor megszültem összeveszett velem amiatt, hogy nem az ő apja visz minket haza a korházbol. be sem jött, mig bocsánatot nem kértem telefonon az apjátol, amiért egy ismerőst kértem meg. Ezért megbeszéltem az orvosommal, hogy ne engedjen haza csak szombaton, amikor a férjem nem dolgozik és ő visz minket haza. Azota persze kibékültünk, de végigsirtam az éjszakát a korházban egy 3 napos baba mellett. azóta sem bocsájtottam meg neki, és egyszer ugy is a szemére fogom hányni.
2010. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, amikor majdnem 4 évi együttjárás, elég rendszeres közös éjszakák és hétvégék után/mellett kiderült, hogy a "párom" egyszer csak megnősült. Mindenki ismert engem a munkahelyén és mindenkit meghívott az esküvőjére a kis buta. Egy kollégája mondta el egy héttel később, mert nagyon megsajnált. Én úgy tudtam, hogy vidéki munkája volt. Idegenforgalomban doloztunk mindketten (csak más cégnél), gyakran előfordult ilyesmi velem is. Álmomban sem gondoltam, hogy 2 élete van! Aztán évekig keresett, még közös ismerősökön keresztül is. Nem értette, hogy miért szakítottam vele azonnal. Tetű.
2010. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!