Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukáknak mennyir...

Egyedülálló anyukáknak mennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha van munkahelyed, és lakásod, akkor könnyű, de ha munkanélküli vagy és a szüleiddel laksz, akkor nehéz, mert akkor minden férfi azt hiszi, hogy csak a pénze miatt tetszik neked. Tapasztalat. Egy egyedülálló anya
2011. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Anyámból kiindulva, nem túl nehéz.
2011. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Annyira megsérültem lelkileg, hogy szerintem lehetetlen.
2011. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ,milyen vagy.Eljárós,otthonülös....

Önbizalom??

2011. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ... Nálam pl. nem is igazán az a gond, hogy gyerekem van, és ez zavarna valakit is. Hanem az, hogy egyszerűen időm nincs eljárni, emberekkel ismerkedni, találkozni. Jó, el szoktam menni szórakozni olyan havi egyszer, de hát az ilyen szempontból szinte semmi, és azért még ha módom is lenne rá, akkor sem szívesen tenném, hogy délután, amikor hazajövünk a bölcsiből (nemsokára az oviból), akkor még eljárkálok, hiszen akkor lenne az, hogy játszunk, beszélgetünk, na meg itthon is van dolgom elég.

Na mindegy, nem tudom, majd lesz valahogy egyszer csak :)

2011. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Stzerintem nem nehéz. Persze csak ha nem engedted el magad, hanem csinos vagy és jókedélyű.

Nem egy ilyen anyukával találkoztam és egyiknek sem volt problémás új párt találnia.

2011. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
7 éves gyerekkel Pest megyéből ingázva, se energiám, se lehetőségem. Mi csak ketten vagyunk a gyermekkel, nulla felnőtt szórakozási lehetőségem van. A szabadidőt a gyerekemmel közös programokra áldozom, úgy sem lenne senki aki vigyázna rá. De különben én is még a sebeimet nyalogatom.( gondolom kb.életem végéig)
2011. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ mik az igényeid.


Legjobb, ha egyedülálló apukát keresel. Akár vele él a gyereke, akár nem.


Semmiképp ne keress olyat, akinek nincs gyereke. Ők úgysem fogják bírni a más gyerekével való együttélést. És különben is ott vannak azok a nők, akiknek még nincs gyerekük, ők nekik valók.


Tehát szó szerint apukát keress és akkor kevesebb csalódás fog érni!

2011. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz..
2011. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyik barátnömnek most kb. 2-2,5 éves a fia. Valahogy majdnem ennyi ideje egyedülálló anyuka. Volt. Most februárban sikerült összejönnie egy sráccal. De elötte senki nem volt.... szerintem ez elég hosszú idö. Pedig szép és értelmes a leányzó, a szüleinél lakik. Gyerekkel nagyon nehéz, de nem lehetetlen.
2011. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!