Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után illik meglátog...

Mennyi idő után illik meglátogatni az újszülöttet és az anyukáját, amikor hazatérnek a kórházból? /közeli családtagnak/

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Azzal nem értek egyet,hogy mindenkinek jól esik a látogatás.

Szülők oké, de más ne jöjjön egy pár hétig. Anyuka (főleg első babánál) örül,hogy él. Azt sem tudja mit kell csinálnia. A pici éjjelente többször ébred, nyilván tök anya is tök fáradt, a lakás úszik. Én speciel utálnám,ha bárkinek a szüleimen kívül nézegetne karikás szemmel, gyűrött ruhában, rohanó háztartással stb. És hiába mondják,hogy jaj, nem azt nézik. Engem igenis zavarna. Jöjjenek akkor,ha már kicsit összekaptam magam.

2011. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Én mikor megszültem átjáróház lett a kórház, megjöttek párom testvéréék németből, nekik nem mondhattam hogy ne jöjjenek amikor direkt a kis szaros miatt jöttek, az én családom is jött ha kellett ha nem (hogy ne unatkozzak) Párom reggeltől estig velünk volt!


A hátránya az lett hogy itt vagyok 1 gyerekes anyukaként és nem tudtam megtanulni szoptatni! Senki nem mutatta a kórházban, úgy voltam vele hogy majd itthon lesz időm... Bent lefejtem a szarosomnak és azt kapta.


Itthon délelőtt délután állandóan itt tespedt valaki nem volt hármunknak 1 nyomorult pillanatunk, nem tudtunk örülni sem egymásnak... Nem bírtam szoptatni sem (nekem ez intim és bensőséges pillanat, mások előtt nem ment...)


Szóval ha menni akarsz látogatni, hívd fel hogy mehetsz-e? Mikor szoptat? Megcsinált-e már a napi programját, és fél órát maradj maximum!

Itt még egyenlőre nekik (a babának meg a mamának) is szokni kell egymást, tanulniuk kell! (pl unokaöcsém olyan kis bénán szopizott hogy nem tudta bekapni a cicit és mindig egy regiment levegőt szívott mellé, olyan hasfájós szegénykém, Nővéremnek meg állandóan begyulladt a melle mert nem volt ideje lefejni és már el is apadt... 40-50 mili jön ki naponta)

Kérdezd meg, hogy van-e valamire szüksége (biztos ellátja mindenki, de jobb mintha viszel Te is egy kiló gyümölcsöt és 1 üveg gyümi levet amiből már kapott 1 mázsát!) :D

2011. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!