Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom tesoja szül. Nekem...

A barátom tesoja szül. Nekem "illik" elmenni meglátogatni a kórházban?

Figyelt kérdés

Mert ha esetleg zavarnék, vagy nem is tudom.

A barátom nem lesz ott, mert dolgozik és nem tud eljönni.

Ilyenkor ecsetelik gondolom a szülés körülményeit, stb nem tudom rám tartozik e.

A tesoja nem a bnőm, csak és kizárólag a barátom miatt van vele kapcsolatom.

de ha nem mennék, nem tudom úgy néz ki, mintha engem nem is érdekelne?

Szerintetek?


2011. máj. 1. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha egyébként nem tartod vele a kapcsolatot, nem kell elmenned. Ott a szűk család lesz ott, majd a barátoddal együtt meglátogatod őket, ha már hazamentek a picivel. Ha a számát tudod, egy gratuláló sms-t küldhetsz.
2011. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Sztem az a legtisztább, ha megkérdezed, hogy zavarná-e, ha bemennél látogatni... embere válogatja, vki elvárja, hogy mki, aki csak ismeri, menjen be és gratuláljon, de van olyan is, aki úgy gondolja, hogy csak rá és a párjára tartozik...
2011. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A legjobb,ha felhívod,és rákérdezel.Én a magam részéről rosszul voltam,hogy egész nap a családdal kellett jópofiznom,ahelyett,hogy pihentem volna.Örültem nekik persze,de még jobban örültem volna,ha nincs mindig valaki az ágyam mellett.
2011. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem. A helyedben egy pár hét után látogatnám meg, már az otthonában. Az első napokban-hetekben nem hiányzik egy kismamának egy nem közeli hozzátartozó látogató.
2011. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

annyit találkoztam már vele a barátom nélkül, hogy kérte a segítségem valamiben, segítettem, és pont.

viszont a barátom azt mondja, menjek be.

ha a kismamát megkérdezném, hogy mit gondol erről, szerintem nem meri azt mondani, hogy ne gyere, mégha így is szeretné.

és a barátommal komolyabb a kapcsink, lassan a családban vagyok, mert el akar jegyezni.


ó de nem tudom

2011. máj. 1. 12:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vele telefonon beszélni, kérdezd meg, mi az az időpont, amikor nem fárasztanád a látogatásoddal.
2011. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi, de alig merem felhívni is, de megpróbálom (mivel telon sem nagyon beszélgettünk eddig)
2011. máj. 1. 12:32
 8/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel, vagy küldj sms-t, hogy bemennél meglátogatni, de nem akarsz zavarni, kérdezd meg, hogy esetleg szüksége van-e valamire.
2011. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
persze, hogy menj be. főleg ha már olyan komoyl hogy eljegyzésről van szó, akkor már családtag. gondolj bele fordított esetben neked is jól esne. de szerintem inkább úgy menj, ha lehet hogy a barátod szüleivel együtt, így nem kell vele külön egyeztetned telón, hogy jöjjön ki, tolja ki a babát meg minden(mert ugye nem mehetsz be a kórterembe). viszel neki egy kis gyümit meg üdítőt aztán kész.
2011. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

akkor jobb, ha inkább az anyukát kérdezem, mikor megy be és én vele megyek, miután a kismamával is beszéltem


de nem egyszerű :(


de köszönet

2011. máj. 1. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!