Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 év után még van remény vagy...

9 év után még van remény vagy szülessek újjá?

Figyelt kérdés

9 éve élek együtt a párommaL, Két szintes házban, anyjával együtt. Felső szinten alszunk mindhárman, nekünk egy 8nm szobánk van. 14 év van köztünk.


PÁROM: 7 éve csak a saját magának fontos terveket valósítja meg, ház bővítés, ahogy neki jó, medence, mert ő arra vágyik, műhely, szerszámos kamra, kert, ahogy ő jónak látja, az én véleményemet nem kéri ki, de ha igen, akkor sem ad rájuk. A terveket anyjával vagy a barátaival beszéli meg. Velük megy el vásárolni, a számlákat velük intézi, szóval mindent. Nem szólhatok bele a pénzügyekbe. Én a listája utolsó helyén kullogok.


ÉN:Kértem sokszor, ne hagyjon ki engem sem, segítek neki, csináljuk közösen, ha már együtt lakunk, de NEM! Kértem, válasszuk szét a házat, hogy ne kelljen egy szinten együtt élni az anyjával, legyen külön otthonunk, ahová akár családot alapíthatunk és nevelhetjük a gyermekeket, de NEM! Kértem, a hét napból legalább egy napot töltsön velem, anélkül, hogy dolgozna, vagy késő estig kint lógna a barátja, de NEM.


ANYÓS: Az egész rokonsgáot ellenem fordítja, és hangosan beszólogat, nem támogata semmiféle "családteremtő projektet". (külön szintre költözés, legyen otthona a babának). Ha véletlenül a szárítóról leesik egy zokni, már zokon veszi és lehord engem egy haszontalan senkinek a rokonok előtt. Emiatt az egész házban csend van, suttogni kell örökösen, nehogy valamivel felhúzzuk az anyóst. Mindenki a páromnak azt mondja, "úristen, most mit fog ehhez szólni anyád?" "beszéld meg anyáddal". Pedig én is ott élek kint, de senki sem vesz emberszámba.


HÁZ: Párom barátai kedvük szerint közlekednek, akár használnak mindent amihez kedvük van. Főznek, a hütőből kivesznek ezt azt. Hogy legyen így saját meleg otthnom, ahová családot szeretnénk (párom is bizony ám), ha mindenki ki-be közlekedik? Nem szeretnék átjáróházat!


A lényeg: FOG MÉG VÁLTOZNI A PÁROM, VAGY HAGYJAM OTT? Vagy mit tegyek?


Itt a korábbi kérdésem, picit összecsapva:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2011. szept. 15. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem, ezt miért 9 év után kérdezed? Két hónap után el kellett volna jönnöd. Ez a helyzet nem fog változni.
2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Felmelegítve csak a káposzta a jó. Hagyd el.
2011. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre te is tudod a választ ha nagyon magadba nézel.Ez szerintem nem élet.Én a helyedben sürgősen új életet kezdenék.Téged ott nem becsülne meg.Soha nem késő újrakezdeni.Ne ragaszkodj egy rossz kapcsolathoz.Nekem is nehéz volt,de mára már egy boldog ember vagyok,aki megtalálta azt az embert akivel igazán együtt tud élni boldogan.Mi most várjuk az első babánkat.39/N
2011. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nehéz így bármit is mondani, hiszen nem ismerünk titeket, és csak a te oldaladról látjuk a dolgot, de ennek alapján én otthagynám. Nyilván életem legnehezebb döntése lenne, és hónapokig nagyon erősnek kellene maradni, de amiket leírtál én azt nem bírnám.

Arról nem beszéltél, szeretitek egymást? Vagy már csak éltek egymás mellett?

2011. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz?Míg vénlány leszel a párod mellett?

Elvesztegettél az életedből 9 egész évet....


Nem fog változni,nem akar veled közös életet.Ő egy kényelmi szinten van,te szexelsz vele,gondolom takarítasz és a barátai,és az anyja is előrébb van nálad...Kell ez neked?


Akkor meg?

2011. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem változott meg, 99%, hogy ezután sem fog.

Hagyd ott, ha utánad megy véglegesen (azaz kibújik anyuci szoknyája alól), akkor van egy kis esély, de egyébként semmi.

És fogadj el kérlek egy jótanácsot. Ha szétváltok, és más férfiakkal ismerkedsz, erről a 9 évről, ha lehet ne számolj be.

2011. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kérdezem mindig, hogy szeret-e, ő mindig mondja, hogy igen! Tudjátok, gyerekkorában nem volt előtte jó családpélda, anyukája, apukája és testvére is mind egytől egyik nem foglalkoztak egymással. Nálam ez nem így van, én nagyon családcentrikus vagyok. A párom akar gyereket, házasságit, de így hogyan?

Mindenki azt tanácsolta, hogy hagyjam ott, és 30 évesen még nem késő újrakezdeni. Csak nagyon nagyon félek!

2011. szept. 15. 18:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed, hogy fog-e még változni a párod. A válaszom: igen. Rosszabb lesz.
2011. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te drága,te egy nagyon naiv teremtés vagy!Vedd már észre,hogy csak vagy neki és ne fogd a gyerekkorára.Ebben az országban nagyon sok embernek rossz gyerekkora volt és ettől még szerető férjek,apák,feleségek,anyák....
2011. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen nem késő új életet kezdeni, viszont további néhány évet elpazarolni egy ilyen férfira aki, hidd el, nem fog megváltozni, mert ő ilyen, na ahhoz már szerintem késő...


Szóval én mielőbb lépnék, sőt, már régen léptem voltam...

2011. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!