Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés előtt nálatok...

Összeköltözés előtt nálatok nem "lassult" le az idő?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal, ebből két év távkapcsolat (ami jelenleg is tart). Utolsó éves vagyok az egyetemen, idén államvizsgázok. Amint végeztem költözöm a páromhoz, legalábbis így tervezzük...De most, hogy eljött az utolsó év, úgy érzem még egy ezred évet kell várnom...Abba meg bele sem gondolok még mi vár rám...

Úgy érzem egy örökkévalóság míg végre együtt leszünk...Ez a két év távkapcsolat "kiéheztetett" minket...

Ti nem éreztétek úgy összeköltözés előtt, hogy megállt az idő?

(Abban reménykedem, hogy amint megkezdődik az egyetem nem lesz időm ilyen dolgok miatt aggódni...s elrepül az idő...)


2011. szept. 15. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban államvizsgázom és utána uccu neki, cuccolunk! Nekem is csak vánszorog az idő. Már minden bajom van. Gondolatban lakberendezek, háztartási cuccokat veszegetek már egy éve (legalább akkor már nem kell) És ilyenkor a párom is jobban hiányzik, mert csak a hétvégéken tudunk találkozni.:(
2011. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
NA, akkor egy sorstárs:) Nekem is vannak már cuccok amiket készítek, gondolatban ott kelek-fekszek...
2011. szept. 15. 21:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi is hétvégéken találkozunk, de olyan is van hogy 2-3 hétvége kimarad...:-S köszi a válaszod:)
2011. szept. 15. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Most nekünk is kimarad kettő:(

Bútorokat gyűjtünk, párom csinál egy extra franciaágyat, lesem a lombtalanításokat, mamám padlását.

Most hogy olvastam a kérdést megint rámtört a mehetnék...

2011. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lombtalanítás?
2011. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

* gondolom lomtalanítás:)


Egyébként nem jó hely ez a GYk mert folyton arról olvasok, hogy eljegyzés, összeköltözés...s akkor még ne legyek "mehetnék"?!


köszi

2011. szept. 15. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobb lenne ha kussolnék inkább:D Mi három hónapja jártunk (csak hétvégén tudtunk együtt lenni, más városokban éltünk) mire kitaláltuk hogy összeköltözünk. Egy hónappal később cuccoltunk össze, de nekem az az egy hónap is egy örökkévalóság volt:D
2011. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D utolsó: irigyellek:)
2011. szept. 15. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is most költözünk össze 1 hónap múlva, de már magam a földhöz verem olyan lassan telik az idő. :P
2011. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na jóóóó:P Akkor én csak ámíthatom magam, hogy hamar eltelik ez a 8 hónap :))

Minden jót Nektek:)

2011. szept. 16. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!