Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés, eljegyzés...

Összeköltözés, eljegyzés előtt megjelent "Ő"?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa érzésem van...

Ma találkoztam a gimis "nagy szerelmemmel" és előtörtek belőlem a "mi lett volna ha..." érzések. Azt kell tudni Róla, hogy sosem volt semmi közöttünk konkrétan, de mindig szikrázott a levegő közöttünk. Körülbelül 2,5 évig "játszottuk" ezt a dolgot, ilyen mélyen sem előtte, sem utána nem éreztem...Valahogy abban az időszakban mindegy volt (ha fájt is), Ő volt az életem, úgy éreztem miatta kelek fel, miatta csinálok mindent, és soha nem hittem el, hogy egyszer majd nem ő lesz a párom...Körülbelül 3 éve nem láttam, sokat változott, de ugyanakkor a "régi" maradt...többször rám nézett, de nem köszönt, én sem neki...amikor ránéztem ő fordult el, és fordítva...olyan volt mint "régen"...


Persze nekem azóta párom van akivel eljegyzést, összeköltözést tervezünk. Nagyon szép, kiegyensúlyozott kapcsolatunk van (4 éve), imádjuk egymást, olyan igazán "szép párnak" szoktak emlegetni...Amióta láttam ezt a srácot előtörtek a régi dolgok és utálom magam, én nem akarom ezt érezni...én boldog vagyok a párommal...de mégis vágyódom...

Sosem mertem megmondani mit érzek iránta, és ő sem lépett soha...ezért maradhattak bennem dolgok...hogyan zárjam le? Talán csak azért érdekel ennyire mert sosem tudtam meg mi lenne a "folytatás"...

Voltatok hasonlóan? Mit tettetek? Gondolom idővel elmúlik...


2011. szept. 19. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen nekem is.Egész gimi alatt próbálkoztunk összejönni,de vagy nekem volt valakim,vagy úgy szólogattak be,hogy megsértődött.Aztán egyetem,felhivott magához,leszedte a ruhám-hülye szerelmes lévén hagytam-,de én az övét már nem vehettem le (hozzátéve ő volt a fiú,de szűz,én nem).elvoltunk végülis,reggel kézenfogva suli,és ekkor beszéltünk értelmesen utoljára.

Eltelt 6 év,azóta kerül.

Van barátnője,a hasonmásom kinézetre.

Mai napig ha meglátom,összeszorul a gyomrom.

Pedig van párom,ő a nagy Ő.

De benne van a "mi lett volna ha.."

szerintem sosem múlik el.

szerencsére ritkán futunk össze...

2011. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hirtelen fellàngolàs ne adjàl lehetõséget, hogy elvegye az eszedet. Majd elmùlik, ha igazàn szereted a jelenlegi pàrodat.
2011. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy mi lenne, ha nem a lábad között gondolkodnál??"

Mi lenne ha normális választ próbálnál meg adni?

2011. szept. 19. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
első válaszolónak igaza van.
2011. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs elhagyni a páromat...sőt ezzel a (most már) férfival eszemben sincs kapcsolatot kezdeményezni, sírtam én eleget miatta. Csak felkavart ma ez az egész.

Szeretem a páromat és sosem akarnám elhagyni, senkiért...érte se.

Csak rossz érzés volt látni...

2011. szept. 19. 22:17
 6/14 A kérdező kommentje:

Egy az, hogy nem gondolkodok a "lábam között"...szó sincs ilyen dologról...nem értem mire mondjátok...nem beszélve arról, hogy lány vagyok. Nekem a szexhez annál több kell mint a múltból egy "ismerős"...a páromat meg sosem csalnám meg, meg sem fordult soha a fejemben.

A párom a mindenem és elég rosszul érzem magam, hogy ezt éreztem ma, de nem tudok tenni ellene...

Nem értem mire ez a nagy ellenségeskedés

2011. szept. 19. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5-6 éve eléggé tetszett egy csajszi, de úgy tűnt, ő nem mutat irántam érdeklődést. Miután összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, megtudtam, hogy nagyon bejöttem a csajnak, és egy hosszú MSN-es csevegés keretében meg is beszéltük a dolgot.


Ugyanígy a jelenlegi barátnőmmel való összejövetel környékén bukkant fel az egyik exem, akivel a szakítás után biztosra vettem, hogy még nem zárult le a dolog, egyszer lesz még folytatás. Majdnem két évig visszavágytam hozzá.


Mindkét esetben eljátszottam a "mi lett volna, ha" gondolattal, de aztán gyorsan lezártam magamban a dolgot, hiszen értelmetlen a meg nem történt múlton agyalni. Főleg úgy, hogy a mostani kapcsolatomban megtaláltam a helyem, ennyire jó biztos nem lett volna egyikükkel sem. Egy jó kapcsolathoz ugyanis nem elég csak a vonzalom, összhang is kell, ami nem biztos, hogy megvan azzal az illetővel, akivel egyébként vonzalmat éreztek egymás iránt.

2011. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a gimis "szerelmedet" nem is ismered igazán. Csak beleidealizálsz valamit, amúgy lehet, hogy ő tök más, mint amilyennek te képzeled. Este ha lefekszel gonolj rá, gondold végig mi lett volna ha..., de elégedj meg ezzel. Soha nem múlik el, csak később kevésbé fáj és kellemes perceket "töltesz el vele" gondolatban. Ettől még senkit nem bántasz meg senkit, a gondolataid csak a tiéd.
2011. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Engem bántanak ezek a "gondolatok" is, hiszen épp összeköltözni készülök a párommal, aki a másik (sráccal) férfivel ellentétben mindent megadott nekem és mindennél jobban szeret ezen a világon...Én is feltétel nélkül szeretem és sosem bántanám meg...(persze vannak hepajok nálunk is, de hol nincsenek?)

Most ez a dolog meg inkább legbelül bánt...valahol...

2011. szept. 19. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ez a tipusú gimis plátói szerelem sokunk életében jelent volt, de ez nem szerelem!!!!! Nehogy összetéveszd! ezt csak te érezted, mert ha ő is érezte volna, összejöttetek volna, de minimum most köszönt volna, és nem elfordul. Feletsd el, mert nincs ebben az esetben olyan, hogy mi lett volna, ha... Nem lett volna semmi!!!
2011. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!