Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exbarátnő zaklatása és lelkiis...

Exbarátnő zaklatása és lelkiismeret furdolás keltése? Többi lent!

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt,2 év az jó volt,de az elkövetkezendő 2 év maga volt a pokol,változó hangulatai voltak,hol szeretett hol utált!!Sokszor elküldött a büdös francban de én próbáltam a végsőkig kitartani annak ellenére hogy sokszor próbált lepaterólni maga mellől,úgy láttam talán lenne még közös jövőnk,de rá kellett jönnöm hogy nagyon nem egy hullámhosszon vagyunk,amíg ő a mának él,nekem terveim voltak és vannak is.Sokszor elmondott minden féle szemétnek alaptalanul...nem mondom én is hibás voltam,kettőn áll a vásár.Én elismertem a hibáimat de ő soha.

3 hónapja szakítottunk közös megegyezéssel,nekem 1 hónapja van barátnőm akivel jól megvagyunk és úgy érzem vele tudok tervezni és egy hullámhosszon vagyunk,az ex elkezdett hívogatni amióta kiderült hogy van barátnőm és próbál ostrom alatt tartani és lelkiismeret furdolást kelteni bennem és elmond minden féle szar.nak.Most már nem veszem fel neki a telefon....

De nem értem hogy ez miért jó neki??Hiszen nem szeret és utál ezt számtalanszor elmondta és már nagyon kezd idegesíteni a zaklatása,miközben ő is azt mondja hogy lezárta magában a dolgot és én is így tettem.


2011. szept. 16. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj ez egyértelmű :) tényleg nem szeret, csak most nagyon bántja a kis önérzetét, hogy 4évig az övé voltál, ha akarta szeretted, ha akarta elküldött, irányíthatott kedve kénye szerint.

Azt remélte tuti h majd szakítás után is loholsz utána, és vagy elküld majd vagy kihasznál. Erre neked van egy másik barátnőd elég hamar..

Gratula :) szurkolok nektek, hogy működjön :)

exedet meg felejtsd el, csak sz...rd leee ahogy van....nyomd ki, ne válaszolj neki, pár nap és megunja nyugi

2011. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Ne hagyd magad befolyásolni! Írj a csajnak, vagy hívd fel, mondj neki olyanokat, ami tuti rosszul esik neki (pl. a mostani barátnőd sokkal jobban tetszik neked, mint ő, vagy h a mostani barátnőd egy éjszaka alatt többet tud adni, mint ő 4 év alatt, stb.), a lényeg az , hogy felfogja, nem megy sokra a hivogatásosdival, értse meg, vége. Ott volt neki is a lehetőség, nem kellettél, kész. Kérd meg, hogy ha legalább ő nem boldog, te hagy legyél az, és ne keressen többet (ezek után csak fel fogja fogni). De tényleg koptatsd le, mert a mostani kapcsolatodba bezavarhat, ha féltékennyé teszi a mostani lányt! 24L
2011. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és a csajszi?
2011. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!