Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lelkiismeret furdolást...

Csak lelkiismeret furdolást akar kelteni bennem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az ex barátnőm felhívott 2 hónap után hogy menjek oda hozzá mert ott maradt egy pár cuccom,közben nekem lett egy barátnőm akivel jól megvagyunk és ez a tudtára jutott neki,elkezdett a telefonba becsmérelni hogy én semmit nem változtam és különböző jelzőkkel illetett,sokat változtam csak nem jön rá hogy nem az ő irányában....

A 4 év alatt tönkre tette az életemet,soha nem mondta hogy szeret és a végén már azt is mondta hogy utál és látni sem akar!!Akkor most minek kapálódzik és miért hánytorgatja fel a múltat,amikor én több keserűséget kaptam tőle mint szeretet és ráadásul ő küldött el sokszor a francba,meg elégeltem és leléptem és most boldog vagyok egy másik nő oldalán....Ez most miért zavarja ha nem szeret??


2011. szept. 14. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami ilyesmi játszódik le a fejében: Ha én vagyok boldog, Te se légy.

Lehet nem jól fogalmaztam :)

Ne törődj vele, ha Ő ilyen volt 4 alatt, nem érdemli meg, hogy szóba állj vele.

2011. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hisztizik, bevagta a durcit, mert mast talaltal. Ha nem annyira fontosak azok a cuccok, en vissza sem mennek felszedni oket, es nem keresnem/tartanam a kapcsolatot ezzel a novel.
2011. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kertész kutyája effektus. Neki nem kellesz, de másé se legyél! Ne törődj vele, ha most is mocskolódik, semmi jóra nem számíthatsz. Én el se mennék, hacsak nem a 24 karátos aranyórámat hagytam ott.
2011. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ez tipikus önértékelési probléma.


ő magát baromi jónak gondolja, ebből adódóan a kapcsolatotok sikertelensége csak is kizárólag a te hibád, mert alkalmatlan vagy párkapcsolatra. ha bármilyen szinten is alkalmas lennél, akkor ő a tökéletes orvosolni tudta volna a felmerült gondokat.


ez baromi jól működik mindaddig, amíg te be nem bizonyítod, hogy mégiscsak alkalmas vagy párkapcsolatra azzal, hogy van egy stabil, jó párkapcsolatod.


ekkor két lehetősége van. vagy azt mondja, lehet velemi is volt gond, hiszen te nem vagy teljesen alkalmatlan, vagy azt mondja, hogy nem is igaz, neked nem lehet jó párkapcsolatod.


az elsőhöz önértékelést kellene tartania, a másodikhoz elég fröcsögni. az utóbbi könnyebb.


a helyedben én nem mennék el hozzá, mert van rá esély, hogy utána megpróbál bemószerolni az párodnál azzal, hogy megdugtad, és ezzel is bizonyítani, hogy te mekkora görény is vagy.


szerintem a közelébe se menjél.

2011. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a volt barátnőd egy hülye p.csa


én a helyedben elmennék a cuccomért és ha ott is levágná nekem a hisztit,megmondanám neki hogy ne verje magát,úgyis ő küldött el a francba,mostmár van egy barátnőd,aki mellett boldog vagy,szóval tűnjön el k.rva gyorsan az életedből

2011. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Üzend meg neki, hogy mindent megtarthat.
2011. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!