Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt ilyen mélypontotok a...

Volt ilyen mélypontotok a párkapcsolatotokban? H léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt, külföldön kezdi ezt az évet és egy hete költözött ki. Előtte nagyon sokat együtt voltunk, és úgy döntöttünk átvészeljük ezt az évet aztán hazajön. Eddig azt hittem h nagyon nagyon szeretem és vele akarom leélni az életem. Most viszont állandóan azon rágódom h kell-e ez nekem(holott tényleg nagyon jó vele és most nem a testiségről beszélek, hanem a lelki oldaláról). Tudom h sokak szerint hülyeség a távkapcs de ha vele vagyok azt gondolom átvészeljük most viszont elhalványultak az emlékek és állandóan azon rágom magam h kell-e ez nekem. Eleve mélyponton vagyok most, mind önértékelésileg, mind életkedvileg lehet h azért látom ilyen sötéten. Volt akinek már volt h pár napig azon merengett h kell-e neki a párja, közben rohamokban rátört h milyen hülye h ezen gondolkozik aztán mégis megint?

köszönöm

21L


2011. szept. 16. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy most akkor egy teljes tanévet,vagy csak egy szemesztert vagytok külön?Félévre ment csak ki?


Mert az hamar eltelik,a félév az csak 4hónap gyakorlatilag:)

Szerintem ha úgy érzed igazán szereted s ő is téged,akkor kezd el szervezni a találkozótokat!Legalább novemberbe találkozzatok,vagy karácsony előtt valahogy..Gyűjts pénzt vagy nem is tudom...Így könnyebb lenne a várakozás is!

(ha viszont sehogy sem megoldható a találka,akkor viszont nem tudok mit tanácsolni :/

2011. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem minden kapcsolatban előfordul, hogy néha az emberek elbizonytalanodnak. Úgy gondolom, hogy idővel javulni fog a helyzet. Ha mégis bizonytalan vagy, gondold végig, hogy milyen lenne az életed nélküle. A leírtak alapján valószínűleg rájössz, hogy sokkal üresebb lenne.
2011. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést kérek, ha valakit ismételnék, csak néhány választ olvastam el... :)


Ha úgy érzed, hogy szereted és ő is viszont szeret, akkor nincs probléma. Csak Te tudod eldönteni magadban (és nem fogja megmondani itt a Gyik-on senki), hogy vele akarsz lenni, vagy sem. Ha igen, akkor egy kicsit küzdj érte, hogy a hosszabb szünetekben legalább találkozhassatok. Vagy épp ő is ellátogathat Hozzád...

Azonban nehéz így látatlanba tanácsot adni, ugyanis néhány nem elhanyagolható infót nem tudunk. Például, tanulsz vagy dolgozol? (Nem mindegy, hogy 8 órás munkád van vagy diákmunkával gyűjtesz zsebpénzt) Hova ment a párod tanulni? (Nem mindegy, hogy mekkora a távolság) És a többi. Természetesen nem azért írtam ezt, hogy egyből számolj be még arról is, mekkora cipőt hordasz, csak, hogy a lehetőségeidet ezek szerint mérlegeld.

Mindenesetre úgy gondolom, ne idegen emberektől várd, hogy leírják, vajon mi zajlódhat most benned.

2011. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!