Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy a párkapcsolatotokban azt éreztétek, hogy se vele se nélküle?

Figyelt kérdés
Mit tettek ilyenkor?Szerintetek mi a megoldás?
2011. aug. 27. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazából most is ezt érzem, de régebben még durvább volt rengetegszer szét is mentünk, de valahogy mindig össze hozott az élet! 4.5 éve együtt
2011. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Walk With Me ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy nem szereted, meg úgy igazából rá nincs is szükséged, csak megszoktad és egyedül meg nem szeretnél lenni. Ha ennyire nem működik akkor hagyd ott, mindkettőtöknek jobb lesz, nem raboljátok egymás idejét.
2011. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi, ezen már én is gondolkoztam...
2011. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló: ugyanez van velünk is... de lassan felőrli az idegeim.


szóval szerintem ha már alapból se vele se nélküle, akkor ülj le, gondolkozz el,hogy mik szólnak mellette, és mik ellene, gondold végig logikusan, meg mérlegeld az érzéseid és határozottan dönts.


én az időre hagytam,nem voltam határozott, és folyamatosan ezen vagyok kiborulva, nem ajánlom:(

2011. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok :( 3 éve gyütt
2011. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát nem egyszerű...ismerős a helyzet...néha úgy látom, hogy ilyen klassz embert nem találok a Földön még egyet, és ennek ellenére, amikor vele vagyok, nem vagyok nyugodt. Picit úgy érzem, hogy az én hibám is, mert talán csak a negatív dolgokra figyelek oda. A legjobb hozzáállásnak azt tartom, hogy küzdjek, amíg csak lehet, most megpróbálom kijavítani azokat a dolgokat, amiben én vagyok a hibás. Ha többet adsz, többet kapsz. Ez klisé, de olyan jó lenne, ha tudnék ilyen lenni, a szeretetben kezdeményező, és nem csak elvárásaim lennének. Mert tényleg, mindig az van, hogy "jajj mért nem ilyen, mért nem így, mért nem úgy..." Közben pedig lehet hogy egy kincset hagyok elmenni.

Ez az én történetem. Hasonló tanácsokat tudnék neked is adni, először próbálj meg többet adni, elvárások helyett(tudom h a gyakorlatban ez nehéz)

jobban figyelni a másikra, többet beszélgetni

Persze ez csak egy részére lehet megoldás. Vannak dolgok, amiben megmutatkozik, hogy összeilletek e vagy sem. Ilyenkor kell mérlegre tenni a dolgokat.Mivel nem ismerem a problémátok mélységét, típusát, így nem tudok ennél többet mondani, csak a saját példámat tudtam leírni. Minden jót kívánok mind a kérdezőnek, mind a kommentelőknek,remélem sikerül majd rendezni a dolgaitokat, és boldog párkapcsolatotok lesz.

2011. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat sokat segítettek vele:)Nálunk az a baj h nem mind a kettőnk részéről van ez a " se veled se nélküled" érzés hanem csak az én részemről mert ő fülig szerelmes belém csak valahogy nálam van ez a bizonytalanság:(
2011. aug. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!