Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek apumnak az 50....

Mit vegyek apumnak az 50. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Holnap lesz. Most megyek vásárolni anyuval valami praktikus ajándékra gondoltam, nem túl nagy a keretem olyan max 3000 ft. Hobbija nincs :/ Szeret olvasni de nem tudom milyen könyveket. Ezen kívül valami más ötlet? (én csak könyvre gondoltam utalványt nem akarok venni mert utál vásárolni). plz. segíccsetek.


L/15


2011. szept. 16. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*bor
2011. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Elsőnek: b*szki, tudod, nem minden családot vet fel a pénz, egy 15 évesnek pláne nem szokott sok lenni, nekem is nagy pénz volt az akkoriban.


kérdezőnek: tényleg jó ötlet körülnézni a könyvespolcon (ha nem tudod, melyikek az ő könyvei, segíthet anyukád).

2011. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
sajnos nagyonnagyon sok könyve van.:/ ha szétnéznék több órám is elmenne vele xD tényleg irtó sok könyve van :) mondjuk lehet hogy anyum majd tud segíteni.
2011. szept. 16. 16:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami különleges italt. Ennyiért már csináltathatsz valami egyedi címkét, így különlegessé is tudod tenni. Egy szép kulcstartó szintén gravírozva. Toll?
2011. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

www.bigyoshop.hu


Állati jó ajándékok vannak fent:)

2011. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Anyukám is 50 éves, ő mindig azt akarja, h csináljunk közös fotókat. Évekig nem voltak a lakásban családi fotók kirakva, pár éve viszont ez lett a mániája. Talán apukád is örülne egy közös képnek. Például ha van egy kedvenc közös fotótok kiskorodból, hasonló beállítással készíts vele egy újat most és egy nagyobb keretbe tedd bele a két fotót, szerintem ez kedves ajándék. Holnapra süss egy tortát neki, az szerintem aranyos és elég ajándék egy 15 évestől, add át neki. Majd cselesen beszéld rá a fotóra, utána jövő héten add át neki a kész fotó egy szép keretben, esetleg a fotókat is összeszerkesztheted, ráírhatod, hogy boldog szülinapot stb.
2011. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi a segíccségeteket! végül 1 könyv meg egy tea mellett döntöttem :)
2011. szept. 17. 14:13
 18/18 anonim ***** válasza:
TIZENÖT ÉVESEN TANULJ MEG MÁR ÍRNI.
2011. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!