Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Hogy verjem...

Most mit tegyek? Hogy verjem ki a fejemből ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Hamarosan férjhez megyek ahhoz az emberhez, akivel elképzeltem az életemet és akivel családot tervezek. Folyik az esküvőszervezés, néha már az agyamra megy a sok feladat, de főleg anyósom belekotyogása és fontoskodása. De ezen is túllépek, mert a békesség kedvéért ráhagyom, hagy örüljön. Persze ez idegileg felőröl, és néha a hátam közepére sem kívánom az egészet.

A lényeg: egy konferencián találkoztam valakivel. Olyan érzés volt meglátni, mintha villám csapott volna belém. Szörnyen érzem magam az érzés miatt, hiszen nekem ilyet már nem szabadna éreznem. Lelkiismeret-furdalásom van, hiszen itt a vőlegényem, akit imádok, és itt az idegen, aki pedig folyton beférkőzik a gondolataimba. Sosem voltam olyan lány, aki kitekinget egy kapcsolatból, most mégis olyan érzésem van, mintha megcsalnám a párom azzal, hogy ilyen heves érzéseket váltott ki belőlem egy vadidegen férfi. Mit tegyek? Várjak, hátha elmúlik, és kerüljem az illetőt nagy ívben? Reméljem, hogy csak egy hirtelen fellángolás, ami hamarosan elmúlik? Vagy derítsem ki mi van a dolog mögött amíg nem késő?


2009. ápr. 23. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

"Vagy deritsem ki mi van a dolog mogott amig nem keso?" ez mit jelent?

Neked kell erezned, neked kell tisztaban lenned azzal, hogy biztos a volegennyedel akarod-e leelni az egesz eletedet? Mondjuk ha most vagy 25 eves, akkor meg kb. 75 evet nap mint nap egyutt tudsz-e lenni a volegenyeddel?

Ha nem vagy 100%-ig biztos az erzelmeidben, ne csapd be magad! Fujd le az eskuvot! Nem te vagy az elso, es nem is az utolso, aki meggondolja magat, es lefujja az eskuvojet.

Miota vagy egyutt a volegenyeddel?

Azert nehez valaszolni, mert a te gondolataidat senki mas nem tudja rajtad kivul!

2009. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem derítsd ki, mert ha nem az igazival kötöd össze az életed, akkor mindkettőtöktől időt és boldogságot rabolsz el. Mi van, ha neked az az idegen az igazi? Az Igazi villámcsapásként jön. Szerintem nem biztos, hogy neked a vőlegényed az igazi, azalapján, amit írsz, de neked kéne kiderítened. Tudod, én nem lehettem együtt az igazival, de azóta se tudok másra gondolni, pedig vannak körülöttem, úgyhogy ha egyszer újból megadja a sors a lehetőséget, nem haboznék. Engem anyósjelölt is nagyon kedvelt, pedig ez nem volt rá jellemző. Derítsd ki, mit érzel, mert lehet, hogy nem is az igazival vagy, hanem csak egy olyannal, de az olyan nem egyenlő vele.
2009. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy régóta vagytok együtt a vőlegényeddel, már kissé "megszoktátok" egymást és most felbukkant valaki, akit érdekesnek, izgalmasnak találsz. Idővel a legjobb kapcsolat is ellaposodhat, hullámvölgyek, -hegyek követik egymást. Nem biztos, hogy egy fellángolás, röpe érzés miatt fel kellene rúgni egy biztos, jól működő kapcsolatot.
2009. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon tömören: egy fellángolás miatt nem érdemes felrúgni egy biztos kapcsolatot.
2009. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy ez az érzés azért van benned, mert most hogy elkötelezni készülsz magad picit megijedtél és látod, hogy lennének más lehetőségek is? Az életben minden alkalommal ezer választási lehetőség áll rendelkezésünkre. Mégsem ugrunk bele mindenbe, hisz józan gondolkodással fel tudjuk fogni, hogy hosszú távon mi a jó. Ha most otthagynád a vőlegényedet ezért az "idegenért", mi a garancia arra, hogy ezzel az idegennel tartós kapcsolatot tudnál kialakítani vagy arra, hogy őt nem hagynád el később megint egy másik emberért? Az embernek előbb-utóbb meg kell állapodnia.
2009. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

szia!


kétesélyes a dolog.

Mi van akkor, ha tényleg csak egy "fellángolás"? Tegyük fel "össze tudsz vele jönni".(de még ez se bizti...)Mi a garancia arra, hogy tényleg ő az , akihez inkább kötnöd kellene az életed?

Együtt élsz a pároddal? Mert ez egy nagyon fontos dolog!

Ha tudsz rá számítani , tisztel , szeret és Te is őt , akkor szerintem az eszedre hallgass.Az anyós meg egy "külön" kategória. Szerintem az is benne van a dologban , hogy kicsit nyomaszt , hogy nemsokára férjhez mész ; ráadásul ott az anyósod , aki szerveszkedik , és inkább így szeretnél pszichikailag "menekülni".

Ezzel kapcsiban még 1 dolog. Fogd a kezedbe az irányítást. Nem az anyós nagy napja ez , hanem a tiétek!!!!:)))))) Lehet hogy ez az egész "mozgatórúgója", hogy kívülállónak érzed magad a saját esküvőd illetően....

2009. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
azt hiszem egy kicsit mindenkinek igaza van... talán tényleg megijedtem a feladattól, ami ránk vár. Pedig annyira készültem már rá, és most ilyen dolgok bizonytalanítanak el. A kérdésekre válaszolva: négy éve vagyunk együtt, ebből másfél éve együtt is élünk. Ellaposodott volna a kapcsolatunk, máris? Talán... a hétköznapi hajtás, a nyomasztó esküvőszervezés... nem is elképzelhetetlen. Igyekszek felülkerekedni a dolgon. Viszont úgy néz ki, hogy munkakapcsolatba kerülök az illetővel... akkor vajon mit tegyek? Azzal természetesen egyet értek, hogy nem érné meg felrúgni a mostani kapcsolatomat egy ilyen fellángolásért! Csak mégis néha belémbújik a kisördög, és szeretném kideríteni,hogy ő is hasonlót érzett-e, vagy csak beképzeltem magamnak a pillantásait... hú de furcsa helyzet... de azt hiszem már az is segít egy kicsit, hogy kiírhatom magamból... elmondani senkinek sem merem.
2009. ápr. 23. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Es ha megtudod, hogy neki is bejossz? Hogy tetszel neki? Akkor csak neked lesz rosszabb, nem?

Azert ez nem semmi! Eskuvoszervezes alatt ilyeneken gondolkodsz, hat...szoval ezert van annyi valas kerem:)

2009. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, mert azért a bizonytalanság meg fogja mérgezni a mindennapjaidat, ha nem tudod hova tenni, és még együtt is dolgoztok. Ha tisztázódik a dolog, akkor mindenképp előrébb vagytok, akkor is, ha nem lesz semmi, és akkor is, ha mégis lesz. Egyre figyelj, hogy ne kapkodj el egy életre szóló döntést, ha bizonytalan vagy, mert anyukám egyszer visszaadta apámnak a jegygyűrűt... sose kellett volna visszahúznia az ujjára... :-(
2009. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem offolok , de ilyen válaszokat miért jó lepontozni? Semmi rosszat nem írtam , csak az őszinte véleményem :(
2009. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!