Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből...

Hogy verjem ki a fejemből másodunokatestvérem férjét? -bővebben lent

Figyelt kérdés

Ugh annyira idegesít, nem tudom h most belezúgtam vagy csak nagyon tetszik de szörnyű.


Ők 16 éve egy pár. És kislányként is tetszett a srác, aranyos volt. Most meg hogy már férfi én meg nő és a nyár miatt többet találkoztunk nem tudom kiverni a fejemből.


Imádom a másodunokatesómat, ő volt az egyik legjobb fej velem amikor kicsi voltam...

Please Help!


2011. szept. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél gyorsabban..
2011. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
hány éves vagy?
2011. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak egy olyan férfit aki szabad...egy szerelem segít elfelejteni, addig meg minél kevesebbet légy vele kettesben..
2011. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vége a nyárnak, már nem találkoztok annyit,foglald el magad mással!
2011. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg túl idős is hozzád..

Csak kinövöd ezt a kislányos rajongást és találsz hozzád illő férfit.

2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
EGy ferj, tehat mar foglalt! Fogadd el ezt igy, s keress korban hozzad illo partnert pl.
2011. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jah, lehet az egyetem megoldja...- ez az egyszerű dolog eszembe se jutott hogy jövő héttől h-p suli

nem leszek ott, meg talán találok vmi normális srácot :)


am én 21 vagyok, ő 33... 16 éve én 5, ő 17...

2011. szept. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!