Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan szülővel aki próbálja elválasztani a gyerekét a párjától?

Figyelt kérdés
Gondolom nem ismeretlen szituáció ez senki számára....
2011. szept. 17. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözni, és nem foglalkozni vele.
2011. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ignorálni
2011. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy olyan helyzet ahol megmutatkozik az hogy:

- a gyerek mennyire nőtt fel, el tud e szakadni bizonyos értelemben a szüleitől

- mennyire fontos neki az adott párkapcsolat


Amelyik gyerek ilyenkor nem képes (vagyis inkább nem meri) udvariasan de határozottan leállítani a szüleit vagy adott esetben elköltözni tőlük ha minden kötél szakad, azzal nem érdemes folytatni a kapcsolatot mert lelkileg valójában még mindig gyerek! És ki akarna egy gyerekkel járni?

2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem próbáltak elválasztani a páromtól, nagy cirkuszok folytak napokon át, de szerettem/szeretem annyira a párom,hogy kitartottam mellette.Vele lakom már.
2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Te is ebben a helyzetben vagy kérdező?

2011. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:36


Hát az összeköltözés tervben van,de sajnos csak 1 év múlva lesz megvalósítható,de addig úgy érzem kemény próbákat kell ki állnunk sajnos,fontos nekem és már felnőttem és érzelmileg már elszakadtam itthonról csak sajnos anyagi okok miatt és a távolság miatt ez az egy lehetőség van....ugyanis csak hétvégén tudunk találkozni ős is tanul és én is,jövő évben tervezzük hogy lelépünk innen külföldre ha minden jól megy...

2011. szept. 17. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:36

Értem, mi a probléma,hogy el akarnak válsztani titeket?

Sehogy nem lehetne megoldani,hogy a párodhoz költözz?Szüleivel jóban vagy?

Kitartás!

2011. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg elgondolkodni, hátha a szülőnek van igaza. Utána lépni, de úgy hogy ha megfeneklene a "hajó" legyen hová visszamenni.
2011. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két fajta "tragédia" van. Ha a szülö nem tud leválni a gyermekéröl, vagy ha a gyermek nem tud leválni a szüleiröl.
2011. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-17 18:35


Teljesen így van!!!!!!!!!!!


Nálunk ugyan ez volt a helyzet. A párom anyja azt hitte, hogy a fia még mindíg az a kis ártatlan tündér, aki 8 éves korában volt, és ő akarta megmondani neki, hogy nem én vagyok a hozzá való nő.

Minden áron szét akart szedni bennünket. Kritizálta a főztömet (ami egyébként a páromnak és az apósomnak is ízlett), semmire kellőnek nevezett, mert én csak egy adminisztrátor vagyok, és az nem rendes munka.

Mikor a párommal bejelnetettük az összeköltözést, nagyon kiakadt...de mikor megtudta, hogy tőle kb. 70 km-rre viszem el a pici fiát....hááát szinte füstölt a feje.

Minden voltam, idióta, nemnormális, meg hogy gondolom én, hogy a fia városban éljen, mikor falun nőtt fel.

Hál' Istennek a párom megvédett, közölte az édesanyjával, hogy márpedig ő velem akar élni, és tőlem akar gyerekeket, és ha engem nem fogad el, akkor tekintse úgy, hogy fia sincs és unokái sem lesznek soha.

Na azóta így 70 km távlatából egész normális az öreglány. Már főzni is tudok...szerinte is és egy kis angyal vagyok...nyilván apósom elbeszélgetett vele és már látja azt is, hogy a szeme fénye tényleg boldog.

2011. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!