Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a bátyám? Hogyan...

Miért ilyen a bátyám? Hogyan állítsam le? Nagyon idegesítő.17/L

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves bátyám aki állandóan úgy viselkedik mintha az apám lenne, ha összejövök egy fiúval akkor állandóan fenyegeti azzal ,hogyha megbánt engem akkor kinyírja, bele akar szólni az öltözködésembe is.


A barátom nem is mer átjönni hozzánk miatta.


2011. szept. 18. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
akkor a barátod elég pipogya alak... hidd el, hogy mindenki félti a kishúgát!
2011. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

09:46


Én megértem ,hogy félt de miért kell ilyen durván beszélni vele?

2011. szept. 18. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
hát hogy megértse. :P
2011. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én bátyám is pont ilyen, "Ne igyak alkoholt!" "Jobb lenne, ha nem járnék el ennyit..." "Aki kikezd veled, annak letöröm a kezét!" Mondom WTF?! 19 éves vagyok, basszus, azért tudok vigyázni magamra, és el tudom dönteni, hogy mit szeretnék és mit nem. De hiába mondom el neki a véleményem a hozzáállásáról, ugyanúgy folytatja. Ja, és a legjobb az egészben, hogy ő egy nagy partiállat, még a drog sem kizárt ügy nála...
2011. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:Pedig pont ez kellene,hogy a barátod átmenjen.Ha a tesód jobban megismerné,talán nem kötözködne ennyit.Egy próbát szerintem megér.


Előző:Az igen...Bort iszik és vizet prédikál.Habozás nélkül az arcába röhögnék.Nem ártana szembesíteni azzal,amiket ő csinál.

2011. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a fajta viselkedés a kishúggal azért a primitív emberekre jellemző. Vagy mondjam úgy, hogy a nagyon egyszerű emberekre? Fiam is féltette a húgát, de azért disztingvált. Ha együtt voltak, mondjuk 14 évesen nem engedte, hogy igyon alkoholt, de ez rendben is volt. Egyébként meg a pasi dolgokat a lányom lerendezte a bátyja tudta nélkül. Nem kell mindent az orrára kötni.

Azért dumál, mert ő valószínűleg egy gátlástalan nőfaló. És magából indul ki.

2011. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár nekem lett volna egy ilyen bátyám. :-)

Örülj neki, hogy vigyáz rád - normális testvérkapcsolatban ez másoknál is így van, nem csak nálatok. Nekem csak húgom van, én is mindig vigyáztam rá. :-)

2011. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális dolog (és aranyos is:), ha egy báty valamennyire félti a húgát stb, de az, hogy úgy megfenyegeti a lány barátját, hogy az nem mer átmenni, illetve hogy beleszól a személyes dolgaiba, az már nem ez a kategória.
2011. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!