Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek komoly kapcsolata van,...

Akinek komoly kapcsolata van, szoktatok érezni más férfiak/nők iránt szexuális, vagy báarmilyen vonzalmat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 18:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

"És nehogy azt hidd, hogy a te párod igen. Ugyanúgy megállapítja valakiről, hogy jó nő. Az hogy te rá sem nézel a férfiakra akik szembe mennek veled az utcán egy dolog. "


Ez meg egy picit másképp van mindkettőnknél, de nem vitatkozok veled, biztos jobban ismersz minket, mint mi magunkat. :)

Mindenki olyan, amilyen. Sokan így gondolkoznak, sokan úgy. Nem biztos, hogy te jobban tudod, hogy érzünk és gondolkozunk mi. Ha meg azt hiszed, hogy tudod, akkor hidd azt. Végül is nekem mindegy.

2011. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

NEM!

ráadásul nekem ő az első és utolsó férfi az életemben...de soha más férfira úgy nem tudtam ránézni, hogy úha milyen lehetne vele az ágyba...minden férfit a férjemen kívül gusztustalannak tartok szexuális téren... pfujj. 27/nő

2011. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
A barmilyen vonzalomba nem csak a szexualis vonzalom tartozik bele. De hidd csak azt hogy vak a parod, vegulis nekem mindegy:)
2011. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%

ma 07:55

Te meg nyugodtan hidd, hogy ismered a páromat, nekem mindegy.

De hogy jön ide a párom, minek kell személyeskedned olyanokkal, akikről semmit nem tudsz? Én sem próbálom itt elemezni senki párját, nem a párjainkra vonatkozott a kérdés.

Senki nem vak, de ez nem azt jelenti, hogy vonzódunk is azokhoz, akikhez ránézünk. Természetesen mindenki látja, hogy ki, hogy néz ki, akár az utcán is, de nem feltétlenül vonzódik hozzájuk.

Hogy ezt te nem hiszed, vagy nem tudod elfogadni, hogy tényleg vannak ilyen emberek, ilyen kapcsolatok, az a te dolgod, ettől függetlenül vannak. Meg vannak másmilyenek. Ne higgyük azt, hogy már mindent tudunk.

2011. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért elárulhatná valaki, hogy a szexuális vonzalmon kívül milyen vonzalmat (mert a "jól néz ki" még nem vonzalom, meg a "jól el lehet vele beszélgetni" sem ) lehet érezni valaki iránt, ami tényleg vonzalom, mert tényleg kíváncsi lennék, lehet, hogy én értettem félre?


Mondjuk, megyünk az utcán, meglátunk valakit, aki jól néz ki, vagy a munkahelyünkön megállapítjuk, hogy csinos az új kollegina, vagy helyes az új kolléga. Jó, eddig rendben van. De ez még nem vonzalom, ez jó esztétikai érzék.

Akkor milyen vonzalom alakulhat ki, ha nem szexuális jellegű? Mert ugye a vonzalom nevében is benne van, hogy valahogy vonz magához, jó lenne a közelébe kerülni. Milyen szempontból vonz? Jó lenne vele sakkozni, vagy mi? :D

2011. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
84 %-os én hiszek neked. :D márcsak azért is, mert a nálunk sem divat "úgy" megnézni az ellenkező nemű egyedeket...még akkor sem, ha ezt mások képtelenek agyilag felfogni illetve elfogadni...de ez már az ő egyéni szocproblémájuk... :D és igen, nyilván a vonzalom az nem azt takarja hogy "jaj de jó lenne sakkozni vele" :D
2011. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!