Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A férfiak miért nincsenek oda...

A férfiak miért nincsenek oda a főzelékekért?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nálunk ha főzelék van, akkor mindig kell mellé vagy krumplit vagy rizst főzni, mert nem hajlandóak megenni... Ha pedig nem főzök krumplit vagy rizst, akkor kenyérrel eszik.

Nálatok is így van?

Ja, és a salátákról nem is beszélve...


2010. okt. 28. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van...

Csak a hús meg a krumpli a favorit.

2010. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a férjem kifejezetten szereti a főzelékeket és a salátát is. kevésbé húsevő, de azt is szereti, csak nem igényli napi szinten.
2010. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De jó neked kedves utolsó kommentelő! Nem is főznék főzeléket, de én kívánom, és magamnak elkészítem.

De azért egy kicsit rosszul esik, hogy amit készítek nem eszik meg...

2010. okt. 28. 15:19
 4/14 bénabéla11 ***** válasza:
100%

sztem ez emberfüggő...nyilvána zért nem annyira kivánatos mert nincs benne hus...


de ez könnyen kiküszöbölhető...minden főzelékfajtához kitűnően mennek a fasirtok...


mindet meg fogják enni:D


én amugy imádom az összes főzeléket pedig férfiból vagyok:D

2010. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő. A férjem csak a tök- és a zöldbabfőzeléket nem eszi meg. Én semmilyen főzeléket nem eszem meg, csak ha anyukám vagy én csinálom. A menzást undorítónak találom és rosszul is vagyok tőlük.


A férjem kifejezetten szereti a salátákat hússal (még öntet se kell rá), és a párolt zöldséget is. Ha rajta múlna, nem is ennénk krumplit.

A zöldséglevest is imádja sok zöldséggel.

2010. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle főzeléket szeretek!...kenyérrel:) 33f
2010. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

26 éves bélpoklos férfi vagyok :)


krumplifőzelék pörkölttel, lencsefőzelék fasirttal (PLÁNE HA Stefánia!) Tejfölös szárazbabfőzelék egy kis főtt sonkával a legjobb dolog .


el vannak kapatva az urak!

(nálunk soha nem volt divat 2-3 félét főzni, 2 lehetőség volt: igen-nem.)

2010. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg nálunk is az elejétől kezdve így kellett volna tenni.

Nagyon kivagyok, mikor egyik ezt nem eszi meg, másik azt nem, de persze, ha nekik kellene megfőzni....

2010. okt. 28. 19:15
 9/14 anonim válasza:
0%
Normális ember nem eszik főzeléket...
2010. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is el vannak kapatva a férfiak, akik válogatnak. Gondolom, hogy nem minden nap van főzelék, jó esetben egy héten egyszer. Akkor pedig ki lehet bírni, még ha nem is szeretik. Én sem szeretem a szemes bablevest füstölt oldalassal, mégis megfőzöm, ha rajtam kívül mások szeretik.


Nekem furcsa amit írtok, hogy krumplit vagy rizst főztök mellé, mert én inkább virslit, fasírtot, füstölt kolbászt, pörköltet szoktam köretnek kínálni mellé, s persze én is kenyérrel eszem, de például az egyik kedvencem a tökfőzelék, azt kenyér nélkül.


Esetleg magvas kenyeret vagy valamilyen egészségesebbet vegyetek, mint a fehérkenyér.

2010. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!