Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg ilyen...

A férfiak tényleg ilyen félénkek, vagy én beszélem bele a jeleket a dolgokba amik nincsenek is?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már olyan, hogy 1-1 szórakozóhelyen/buszon/étteremben azt veszem észre hogy bámulnak a pasik, ebből azt gondolom tetszem nekik, mert legtöbbször ezek olyan "titkos" lopott pillantások, mert utána mindig elkapják a tekintetüket ha rájuk nézek. De közben mégsem volt még soha barátom, azon kívül hogy rám-rám néznek vagy bámulnak nem érdeklem őket. Ez miért van?


(Nem azért bámulnak mert csúnya vagyok ez tuti. És beképzelt sem vagyok, sőt önbizalom hiányom van, de attól még tudom hogy nem vagyok egy rondaság inkább lehetnék jobb is)


2011. szept. 18. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 22:57


Sajnálom, hogy nagyrészt csak az ilyeneket veszed észre addig nem lesz barátnőd. Nem bántásként de ez tényleg.

Miért gondolod, hogy ha egy lány mondjuk aki ízlésesen van felöltözve de mondjuk nincsen agyon sminkelve az egyből plázacica meg biztos egyből a pénzre hajaz?

Na emiatt a felfogás miatt nem lesz barátnőd soha.

Na meg ez a másik..Ha meg tényleg! valóban csak a ti szavaitok által élve fullos csajokat veszed észre, akkor nem csodálkozom,hogy megtorpansz. De tudod nem csak ez az egy kategória létezik:).

2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

22:57


Te mekkora b@rom vagy!!!

Itt epekednek a csajok, hogy nem szólítja le őket senki...

Te meg pénzét találsz csak magadnak nőt?!

...és ezt nevezed sikerélménynek??


Egy szánalmas f@szkalap vagy!!!

2011. szept. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen félénk vagyok. Mosolyról még annyit, hogy ha esetleg véletlenül rám mosolyog egy lány, rögtön az jut eszembe, hogy már megint valaki, aki "kiröhögött".
2011. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy a pasik manapság abszolút nem tudnak a jelekből olvasni! Oda jönnek ha rájuk sem nézel és nem mernek ha flörtölsz! Ha egy lány néz, már a tekintetből is látni, hogy szimpatikus vagy neki, ha mosolyog az nem kinevet, de ha mégis akkor sem lehet bunkó paraszt szóval oda lehet menni! Kérdező, pont ez a probléma a magyarokkal, mi mindent égőnek, cikinek találunk. Miért ne lehetne bátran mosolyogni az utcán? Sajnos olyan ritkán látok ilyet, pedig sokkal boldogabbak lennének az emberek ha többet mosolyognának. Én simán rá mosolygok bár kire aki szimpatikus és sosem éreztem cikinek.
2011. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Én ha bámulok egy csajt, attól még nem biztos, hogy akarok tőle komolyan bármit is. Egy szép nőn jó legeltetni a szemeket, ez vitán felül áll. De ezer oka lehet, hogy ne akarjak vele komolyabb kapcsolatot (ott és akkor). Írok néhányat:

1) ha van barátnőm;

2) ha 5 perc múlva mennem kell és nincs időm ismerkedni;

3) ha a terem másik végében is ül egy legalább olyan jó csaj, mint te;

4) ha igazából csak a melleid tetszenek, a többi nem;

5) ha olyannak tűnsz, aki nem szereti, ha csak úgy leszólítják;

6) ha olyan vagyok, aki nem elég rámenős ahhoz, hogy csak úgy leszólítgasson;

7) ha tudom, hogy bármelyik pillanatban jöhet egy olyan ismerős, akivel nem szívesen találkoznék ismerkedés közben.

8) ha egész egyszerűen nem szeretnék kapcsolatot, nem, nem és nem, nem akarlak meghívni kávézni, nem akarok veled naponta találkozni, nem akarom magam hozzád láncolni, aztán nem akarom neked elmagyarázni, hogy miért nem akarok komolyabbat, és hazudni sem szeretném, hogy mégis akarok.


Elég ennyi?

2011. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

folytatom még:


9. nézi hogy elkenődött a sminked

10. húúú milyen dagi ez a lány...

11. ez a nő mit néz engem?

12. ennek milyen fura színű a haja....


stb...

2011. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!