Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van manapsag ennyi...

Miert van manapsag ennyi ostoba liba?

Figyelt kérdés
buta ,szanalmas,kekeckedo,es meg egy ertelmes mondta se hagyja el a szajat?
2010. márc. 4. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ilyenek mindig voltak/lesznek. Egyszerűen el kell engedni a füled mellett és nem foglalkozni vele.
2010. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

szerintem a kérdező itt most nem egy konkrétumra gondolt, hanem arra hogy a mai csajok olyanok amilyenek.

Egyetértek vele, tök gáz ahogy viselkednek, és még fel sem fogják ezt!

2010. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nincs több, mint régen. Csak talán azért olyan feltűnő, mert kinyitják a szájukat. El kell őket viselni, biztos mindenkinek van valami heppje, ami meg másnak nem tetszik.
2010. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lány vagy fiu irta e a kérdést, de nekem az az örök dilemma, hogy tényleg férfiatlan férfiak léteznek? (sokmindent értek ez alatt, de nem fejtegetném, ne bántsak meg senkit:) De látom hogy akkor pasiknak se könnyebb egy értelmes, és helyes lányt találniuk.:D

De nyugi, az ostoba libák, csak a velük egy szintű pasikkal érzik jol magukat, szóval sokat nem veszít a társadalom.

2010. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik nő olyan ! de csak azért van mert manapság evvel is lehet pénzt keresni és ezek több pénzt is kapnak mint egy okos nő sajnos de tényleg voltak mindig ilyenek de férfiakban is vannak ostobák
2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Á, ez hülyeség! Túlzó általánosítás. Attól függ, hogy hol nézel körül, milyen társaságba jársz.
2010. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
a média neveli őket erre
2010. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert "trendi" ostobának lenni. Az okos lányoktól nem akarnak semmit a menő csávók.
2010. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az utolsóval...közönségesek a mai csitrik..pedig énis fiatal vagyok...és mégis így gondolom

17/L

2010. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

két út van:

ha az eszeddel próbálsz kitűnni akkor nagyképű kékharisnyának leszel bélyegezve

ha pedig a külsőddel foglalkozol többet, akkor ostoba libának.


sajnos azt látom, h a buta, ámde szebb lányokat sokkal könnyebben elfogadja a társadalom, mint az okos, ámde nem tökéletes külsejűeket...

ez van.

2010. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!