Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dührohamokon, türelmetlenségen...

Dührohamokon, türelmetlenségen, "hisztis liba" viselkedésen ez segít?

Figyelt kérdés
MagneB6-ot szeretnék elkezdeni szedni, nem állapot, hogy naponta hisztizek apró dolgok miatt. Persze később belátom, hogy hülyeség, de annyira elborul az agyam, hogy az valami hihetetlen. Plusz, gyakran csak úgy elmegy az életkedvem; nincs szuicid hajlamom, simán csak egyedül akarok lenni, úgy, hogy mindenki békén hagy és semmire nem kell gondolnom. A szeretteimet is az őrületbe kergetem már ezzel szerintem. A kérdés, hogy van-e itt olyan ember, akinek segített a MagneB6?
2011. szept. 19. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja. A legtutibb módszer arra, hogy az emberből gondolkodni, kreatívnak lenni képtelen, bár kötélidegzettel megáldott zombi legyen. Tapasztalat.


Kérdező, dobj rám privit, MSN-en/gtalk-on beszéljünk.

2011. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, rajtam csak az önuralom segít. Próbáld ki, ajánlom.
2011. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyi, hogy nekem az segített sokat, hogy belegondoltam, mit szólna a barátom, ha látná, micsoda idegbajos hülye tudok lenni. Ez nekem iszonyú sokat segített abban, hogy visszafogjam a dühöngést. Tökéletesen persze nem sikerült, mert ilyen vagyok, de a környezetem nagyon meglepődött, mennyit változtam. Már nem vagyunk együtt, de ezt neki köszönhetem. Szörnyű undorító egy sárkány voltam én is még régebben, én még toporzékoltam meg borogattam is dolgokat, ha nagyon eldurrant az agyam.
2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, csak nekem kB senkim sincs, senki nem hallgat megmpedig valós gondjai vannak, csak azt ne mindenki l ad tja sokat vagyok egyedül, és olyankor sok dühítő dolog történik, aztán sokszor ha robbanok, már van ott valaki, és csak néz hogy mi a bajom. Én nyugtatót szedek és remélem, hogy a Jóisten megkegyelmez nekem, nem akarok öngyilkos lenni, de ezt már nem bírom. Vannak körülöttem emberek, de egyik se hallgathmeg, sőt....

lgat me

2015. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na tessék, itt van egy, nem enged írni a telefon. És ez egy átlagos nap, kismillió ilyen kis bosszúság ér, nehéz magamat kontrollálni. A pszichológusom is nulla, ha a dührohamaimról beszélek, forgatja a szemeit.... Mint mindenki körülöttem
2015. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!