Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan váltsak életmódot? Ha...

Hogyan váltsak életmódot? Ha tavaszra 8-10kgot akarok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném feladni:)) 16/l

2011. okt. 29. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesen, és mozogj rendszeresen. Ha konkrét tanácsokat szeretnél, keresgélj a sok száz kérdés között ezen az oldalon, vagy olvasgass más oldalakat, vagy kérj segítséget dietetikustól, személyi edzőtől.
2011. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már elolvastam pár kérdést..csak mindehol drága kajákat írtak..honnan szedjek olivaoljat meg tofut meg egyéb dolgokat? Örülünk,ha van mit enni. Megpróbáltam már lecsökkenteni a kajaadagom abból,ami van. ÍGy viszotn nagyon éhes maradtam:/ a SPORT az alap tudom:))
2011. okt. 29. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Tavaszra nehéz lesz. Ugyanis ilyenkor a szervezet raktároz. A téli, hideg napokra. A zsírégetés is lelassul.Elég, ha most arra figyelsz, hogy ne hízz. Tavasszal, nyáron könnyebben fog menni.
2011. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 évesen nem szabad fogyózni. Persze kontroll nélkül "falni" sem. Marad a mozgás, és ne egyél túl sok kenyeret.
2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mintaétrend van a neten, többek között Béres Alexandra oldalán is. Olyan étrendeket válogass, amelyekben nem szerepelnek különlegességek. Olcsón is meg lehet oldani a fogyást. Ha pedig kicsit beleásod magad a témába, akár magad is össze tudsz állítani egy többé-kevésbé megfelelő étrendet. Fél év alatt nem lesz olyan nehéz az a 8-10 kiló minusz.
2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mozogj.
2011. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hízni szerencsére eddig se híztam. A mens. megjövése előtt híztam vmiért..Már 2-3 éve ugyanennyi a súlyom sőt még talán fogytam is egy keveset.
2011. okt. 29. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A mensi előtt mindenki többet nyom a mérlegen, az nem hízás.
2011. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félreértettél:D Mielőtt először megjött volna,elkezdtem változni.. és akkor híztam előtte vékony voltam..Most se vagyok súlyosan elhízva:)
2011. okt. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!