Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség volt...

Szerintetek is hülyeség volt elmondania?

Figyelt kérdés

Az öcsém barátnője szemmel láthatóan tart tőlem,feszült ha én ott vagyok.Nem igazán értettem miért de aztán végül öcsi kibökte hogy elmondta neki hogy az exxel miattam szakitott(ez igaz én tanácsoltam neki,hiszem hogy jól tette,most is ugyanezt a tanácsot adnám)

Hogy lehetne elérni hogy ne feszengjen miattam?Nem beszélgetünk amúgy csak akkor ha családi összejövetel van vagy hazamegyek,de látom rajta hogy ilyenkor ideges.


2011. szept. 28. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha jól értelmeztem, akkor én is az lennék...

Szerintem attól tart, hogy az öcséd is szakít miattad vele. Szóval a volt pasiját lebeszélted a csajról?

2011. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát mondd neki viccesen, hogy legalább így ismerte meg tesódat, úgyhogy ne mérgelődjön :D

beszélgess vele sokat!

2011. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az öcsémet "beszéltem" le a volt barátnőjéről.
2011. szept. 28. 08:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem attól parázik hogy telebeszélem az öcsém fejét és vele is szakit.Ez egyáltalán nincs igy,semmi bajom vele, a másik lánnyal sem volt,elfogadom az öcsém választottjait.
2011. szept. 28. 08:21
 5/10 anonim válasza:
Az hülyeség, hogy miattad szakított. Adhatsz tanácsot, de úgy, hogy lássa be, hogy igazad van és úgy váljon meg egy lánytól, ha akar. Ha azt mondta a barátnőjének, hogy a te tanácsodra szakított, akkor érthetően ideges.
2011. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha a másik lánnyal sem volt bajod és mégis "lebeszélted" róla, akkor értem a lányt. :D
2011. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A lebeszélés kb annyi volt mintha itt feltette volna a kérdést "mit tegyek",és arra jöttek volna sorba a "szakits"válaszok mert annyira egyértelmű abban a helyzetben mit kellet tennie.

Nem szerette a lányt,sajnálatból volt vele mert rendes lány volt.Voltam ilyen kapcsolatban én szakitottam,neki is ezt tanácsoltam.Valahol ő is tudta hogy ezt kell tennie,én csak megerősitettem ebben.

2011. szept. 28. 08:29
 8/10 anonim ***** válasza:

semmit. legyél vele kedves, barátságos, fesztelen, éreztesd (esetleg mond) neki, hogy mennyi örülsz, hogy az öcséd boldog vele és az idő majd megoldja... ha már egy kicsit bizalmasabb lesz a viszonyotok, meg is beszélhetitek, hogy mi történt asz ex-szel.

amúgy mennyi ideje vannak együtt?

2011. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mennyi=mennyire

asz=az

megszaladt a kezem a billentyűn:)

2011. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Úgy értelmeztem, hogy a csajszi volt pasiját beszélted le róla. Így más.

Szerintem egy beszélgetés alkalmával csak úgy mondd neki, hogy nagyon örülsz, hogy ő az öcséd barátnője, mert sokkal jobb fej, mint az előző, ráadásul látod, hogy az öcséd szereti. Ez tuti megnyugtatja.

2011. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!