Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben? 17/L

Figyelt kérdés

A házunk előtt felújítás van, és a munkások állandóan rámfütyülnek és elég durván beszólogatnak(pl: úgy a farkamra húználak kiscsillag stb)

Már könnyezik a szemem tőle.


2011. szept. 20. 22:48
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Fenébe is, akkor most bosszankodhatok ezen, mondhatni életem eddigi legnagyobb hibája hogy ezt elszúrtam :D
2011. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Hagyd a pixcsába, elmennek onnan pár nap múlva.
2011. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
62%

Amikor azt mondják neked hogy

"úgy a farkamra húználak kiscsillag"

Akkor néz rá...majd néz le a farkára,és nagyítsd ki a szemed.Makd csodálkozva kérdezz rá

- mégis mire húznál?? cérnára??? Bocsi a nagyítót otthon hagytam.."

Vagy

kérdezd meg tőle tök komolyan,hogy mi a gond a feleségével?? Terhes? vagy esetleg az asszony nem engedi magához??Mert hogy vergődik mint a partra vetett hal..

2011. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Tudnod kell,hogy ez nem konkrétan neked szól,nem a te személyednek.Ők heti 5napon keresztül,napi min.8órában egymás szőrös fejét nézik és ez erre sarkallja őket..,de elmondom neked,ha egy öregasszony megy arra,vagy egy kecske,arra is fütyülnének.
2011. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Nekem is lehet írni, ha szeretnél beszélgetni, kérdező! :)

21/F

2011. szept. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
56%

1. Figyelmen kívül hagyod.

2. Felveszed telefonnal és eljuttatod a céghez, akinél dolgoznak.

3. Megvárod a főnöküket és beszélsz vele.

3. Feljelented őket.

2011. szept. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

én mindig röhögök az ilyen szerencsétleneken.

ezeknek csak a szájuk nagy, ha mondjuk egy szórakozóhelyen meglátna, oda sem merne menni hozzád.


ha legközelebb beszól egy ilyet, akkor csak nézz rá becsmérlően és mondd: aha, max álmaidban! :P

vagy bármely más variációt, amit az előbbiekben felsoroltak.

2011. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Erre sarkallja őket? Hagyjuk már. Más is dolgozik vele azonos neműekkel, mégsem viselkedik úgy, hogy legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Hívd fel a főnöküket és mondd meg, hogy nem hagynak békén. Velem is csinálták már ezt, én ki nem állom őket és nem érdekel,hogy van közöttük normális, (kb 100-ból 1), én azt is kerülöm.


Nem tudom mit hisznek, hogy ez majd bejön a nőknek? Kb. minden nő átmegy a túloldalra, ha meglátja a munkásokat.

2011. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:13"


Gondolom dolgoztál már munkásokkal,hogy ennyire képben vagy.

2011. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
Öntsd nyakon egy forró vödör vízzel/vagy egy jéghideg vödör vízzel.
2011. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!