Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gondoljátok? Sajnos elég...

Hogy gondoljátok? Sajnos elég sok egészségügyi problémám van, ami miatt nem esem teherbe, most volt az első inszeminációm, ami nem sikerült, ma derült ki.

Figyelt kérdés

A párom most nincs itthon, de tudja, h nem jött össze, és telefonon, más miatt nagyon összevesztünk.Oly annyira, h ő dacból kikapcsolta a telefonját, én meg összetörtem kicsit a kocsi elejét, annyira rosszul esett minden, és nem figyeltem.Nagyon kikészültem.Mit tegyek?Készüljünk a második inszemre, vagy egy ilyen mebernek felesleges, aki sz.rik a másikra???

Ha valaki ír, kérdezhet nyugodtan, mert tudom nem voltam egész világos, mert szétcsúsztam, ez most történt.


2009. ápr. 24. 22:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Legyek erős, és lépjek túl rajta?Mielőtt összevesztünk vna, megbeszéltük, hogy 10kor ír majd sms-t, de nem írt.Ki van kapcsolva, még az az üzenet sem ment el, amit én írtam.Úgyérzem, nem bírom tovább!!
2009. ápr. 24. 22:27
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem hiszem,hogy sz@rik rád,csak valószínű neki is csalódás,hogy nem jött össze a baba. Bár akkor is inkább vigasztalnia kellene,mint veszekedni. Én egy picit várnék a második beavatkozással,és elmondanám a páromnak,hogy mennyire rosszul esett amit csinált.
2009. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De szarik rám..tudja mi történt, hogy el kezdtem du. vérezni,és mégis elment a hülye kollegáival.A teló ki van kapcsolva..én már nem bírom..megválaszoltam a saját kérdésem..már a gyűrűt is levettem.
2009. ápr. 24. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elejéről kezdeném és kicsit konzervativ oldalról közelíteném meg a témát. Szóval: a párod a férjed, vagy "csak" a párod? Ha az utóbbi, én meggondolnám az ismétlést. Az idegeskedést érthetőnek tartom. Ez egy eléggé lehangoló hír, de a gyermek utáni vágy erősebbnek kell, hogy legyen mindennél. Az ember MINDIG magának szül gyereket és nem valaki másnak, pld. nem a férjének. Ez egy tévhit. Gondold meg, KIVEL szeretnél gyereket nevelni és meg is fog érkezni a válasz: vele, vagy valaki mással.
2009. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a párom, csak a párom, nem a férjem...illetve a vőlegényem..nagyon szerettem volna a babát, és megállás nélkül sírok, h ezt egyedül kell végig élnem, mert ő a csuda tudja hol van..jólteszem, ha hajnalban, vagy akármikor akar hazajönni, nem engedem be?Menjen, ahova akar...ámbár, ha e mellett döntök, máshova nem tud menni, mint haza, így a szülei frászt kapnak, és akkor nincs visszaút, mert ha a " párom" otthon, az anyjáéknál alszik, akkor úgy veszik, h mi szakítottunk, és nekem nagyon nics kedvem aztán jópofizni nekik, h : csak egy kicsit összevesztünk, blabala, és azért aludt otthon..sztetek?
2009. ápr. 24. 22:48
 6/15 A kérdező kommentje:
írni akarok neki egy sms-t, hogy aludjon az anyjáéknál, ne is jöjjön ide, mert nem akarom látni, csak majd akkor, ha jó alaposan kiengesztel, és megbánta, h így viselkedett.Milyen hangnemben írjam mindezt?
2009. ápr. 24. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis időt hagyjál a dolgoknak. Indulatból ne cselekedj. Várj, és meglátod, fogod tudni a választ. Beszélgessetek majd az érzéseitekről, mond el neki hogy te hogy érzed, és kérdezd meg, hogy ő hogy élte meg ezt a szomorú eseményt. Hidd el, hogy neki se könnyű. Sajnos érzelmi intelligenciája elég alacsony lehet, de ha beszélsz vele, és nem vádolod a tetteiért, akkor választ kapsz. Légy türelmes.
2009. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De nem tudok az lenni!Nem akarom most látni.Nem is érdekli, h nem jött össze a baba...ha érdekelte vna, nem ment vna el...majd holnap, talán higgadt fejjel beszélünk, de most nem akarom látni..

hogy közöljem vele?

2009. ápr. 24. 23:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat nehogy mar meg neked kelljen az o kicsi erzeseit engesztelned!Azert erezzuk mar at, hogy kinek volt ez durvabb!

Sztem csak annyit irj, h "mivel nagyon rosszul esett ami ma tortent, inkabb szeretnek egyedul lenni, legyszives aludj a szuleidnel, mert nem akarok veszekedni.Holnap ha mindenki lenyugszik dumalunk,szia"

Nagyon sajnalom ami tortent, de a fentiekbol biztosra veheted, hogy egy valami tenyleg igaz: a gyereket magadnal szulod, ugyhogy jol gondold meg a sajat es a pici erdekeben is hogy ki lesz az a valaki aki mellett ezt teszed!

Fel a fejjel! :D

Pusz

2009. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Hat ez egyaltalan nem szep dolog tole, hogy nem sietett hozzad haza, hanem a barataival ment el inkabb. Ez nem normalis dolog. Tudod az ember a bajban ismeri meg a masikat.

De ne haragudj azt nem ertem, hogy miert ennyire fontos neked most ez a kisbaba? Meg nem is vagytok osszehazasodva.

A parod is annyira szerette volna ezt a kisbabat, vagy inkabb te eroltetted?

Osszetorted a kocsi elejet, o meg kikapcsolja a telcsijet??? Neked segitsegre van szukseged.

Nem akarja o meg a babat, ugy latom. Es talan neki mar elege is lett ebbol a babas dologbol, tul sok ez oneki. Vizsgalatok orvosok...stb.

Te ismered, te tudod milyen ember.

De ne felejtsd el, hogy a bajban ismeri az ember meg a masikat.

Ne tedd magadat tonkre, mennyi idos vagy?

2009. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!