Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol is ilyenek a játszótéri...

Máshol is ilyenek a játszótéri anyukák?

Figyelt kérdés
Ma kivittem a fiam hintázni, pár anyuka majdnem felnyársalt a szemével, mert meleg volt, egy rövid szoknya és felső volt rajtam.Az egyiknek a kislánya odajött, beszélgettem vele és megkérdezte, miért nem vagyok normálisan felöltözve.Nem lógott ki semmim. Én előtte se voltam az a szabadidős, pólós fajta, nem értem ez miért probléma másnak.Én se kritizálom őket.Persze vannak normális anyukák is, csak kiakadtam a klikk beszólásán.
2011. szept. 21. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Irigyek,hogy te felmertél venni egy rövidebb szoknyát,meg,hogy csinos vagy,biztos ez akasztotta őket ki :d
2011. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz az ilyenekkel! Irigyek biztos.:) Én miniruhában mentem ma tesómért az óvodába (szolid farmerruha),és láttam a tekinteteket ahogy egyes anyukák végignéztek rajtam....:S
2011. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Jó dögös anyuka lehetsz!:)


34f

2011. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Bevallom, megleptél a kérdéssel. Sokat vagyok lent a játszótéren, az unokáimmal. Engem pl halvány hótt fa-zt sem érdekel, hogy némely anyuka nézeget vagy nem nézeget. Igaz, én nagyapa vagyok. És csak téged nézegetnek, vagy egymást is? Menj oda ahhoz akiről leginkább feltételezed, hogy néz, és kérdezd meg, hogy az ő kabátja van e rajtad? De szerintem képzelődsz. Gondolod, betanították a kislányt, hogy kérdezzen tőled ilyesmit?
2011. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak rosszul esett, mintha valami riherongy lennék, pedig minden takarva volt. De a kislány még a hangsúlyt is utánozta, ahogy mondhatták neki.
2011. szept. 21. 20:51
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
hát igen ,savanyú a szőlő.
2011. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem betanították, hanem mondták valószínűleg egymás közt, ő pedig hallotta és megkérdezte.
2011. szept. 21. 20:53
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Az én nagynénim múltkor épp így öltözött fel, mikor kimentünk a gyerekekkel. Aggódva kérdezte, hogy szerintem nem túl kihívó? Hát nekem nem tűnt annak (a mini térd felett ért véget pár milliméterrel, és egy nőies felső, nem top volt rajta) mégis aggódott, mert mint mondta, már megszólták. Én inkább díjaztam, hogy két gyerek mellett még nő tud lenni, ízléses anyuka, nem csábító ribi... Szóval ne törődj velük.
2011. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Keresztlányommal sokat járok játszira. Úgy vettem észre, a legtöbb anyuka igencsak elhanyagolt. (érthető is valamilyen szinten)

De hogy miért zavarja őket, ha más anyuka csini, azt nem tudom. Én alapba igényesen öltözködöm, játszira is úgy megyek, és néha rám is villognak a tekintetek. (nem tudhatják, hogy csak keresztanyuka vagyok)

Emberi irigység, semmi több. :)

2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Apukák vajon miért nem szóltak be? :) Nem a gyerektől féltik a látványt, hanem az irigység szól belőlük. Legközelebb menj valami kertészcuccban, és ülj le homokozni te is. Na akkor fognak majd seggreülni.
2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!