Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig várnátok valakire?

Meddig várnátok valakire?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyszerű emberrel vonzódom hozzá,korban,személyiségben összeillünk, nagy bibi az,hogy kapcsolatban van.Február óta tart az ismeretségünk ,már többször szóba került,hogy elválnak szétmennek a párjával de semmi gyakorlati előremozdulás nem történt.

Nálam betelt a pohár most a hónap közepéig húztam egy határvonalat ,és persze nem lett semmilyen változás ,ezért szakítottam vele.Hívogatott ,sms-t küldött stb de érzem jól döntöttem ,néha persze elbizonytalanodom de ahogy telnek a napok egyre magabiztosabb vagyok magamban.

Nem megerősítést kérek,csak olyan tanácsot tapasztalatot várok aki volt már hasonló cipőben vagy a környezetében volt ilyen, neki mi a véleménye.


2011. szept. 22. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Jól tetted. Ne foglalkozz vele. Valószínű nem gondolta komolyan.
2011. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Max félév, de nem akárkiért!


29/F

2011. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig nem tette meg, akkor ezután sem fogja. Akkor te mégsem vagy neki annyira fontos. Jobb így, találsz majd még jobban hozzád illőt!
2011. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Jól tetted.


Nálam nem volt határidő. Vártam türelemmel csendben. Közben magamban próbáltam lezárni a dolgokat. Tudtam, hogy minden egyes eltelt nap megerősítés abban, hogy nem szakít a másikkal, hogy velem csak játszik.


De tévedtem. Neki is nehéz volt a szakítás. Megvárta a legmegfelelőbb alkalmat. Bár erre azt mondják, hogy nincs. És egyik este már szabad emberként találkoztunk. 3 éve vagyunk együtt.

2011. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Amíg a hivatalos ügyek elintézése tart, de az intézkedést azonnal el kellene kezdenie.
2011. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Barmeddig, ha biztosan tudnam, hogy egyszer 100 szazalek, hogy az enyem lesz. De igy...
2011. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam ilyen helyzetben, mert ha valaki kapcsolatban van, akkor azt tiszteletben tartom, és nem rondítok bele azt várva, hogy mikor esik végre szét a kapcsolatuk.

Ilyen módon nem lett volna fair, ha sikerül a terved, de a fickóé nagyszerűen bevált: van egy tartós kapcsolata is, és volt tartalék embere is, nem veszíthetett. Most te eltűntél, de mindig van valaki, aki képes várni arra, ami nem az övé.

2011. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyasvalakire aki kapcsolatban van, de nem átall egyszerre két nőt is szédíteni, nem várnék egyetlen percet sem.
2011. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan az illető és tudnám érezném hogy ő életem párja akkor sokáig várnék,mert úgy gondolom ha tényleg ő az akivel eltudom későbbiekben képzelni az életemet akkor és ő is így gondolja akkor várnék én 2 évet is akár....
2011. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi, csak nyomta neked a tipikus kamut! Nem jó már a kapcsolatunk, elhagyom, elválok, téged szeretlek stb stb... Alapból nem várnék egy ilyen palira akinek van felesége és mellette engem is szédít vagy akkor jövök csak össze vele mikor elvált, vagy semmikkor!
2011. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!