Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire lett komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire lett komoly a kapcsolatotok egy idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki nagy korkülönbséggel esküvő v ilyesmi?
2011. szept. 12. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebben nincs tapasztalatom, de van egy ismerős férfi,akinek 16 évvel fiatalabb a felesége. Boldogan élnek, már van egy felnőtt fiuk is.
2011. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jó kép köszi :D

2.: értem, köszönöm. Szép kilátás :D

2011. szept. 12. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretném, akkor nem érdekelne a kor különbség... persze nem mindegy, hogy mennyi is az!
2011. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már Faludy György és Kovács Fanni házasságáról? Holtig tartott...


17/F

2011. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem gáz a korkülönbség. Az én pasim is idősebb nálam és jól megvagyunk. Igaz már nem ír olyan sokat a ceruzájával, már olyan mint a zsírkréta ... maszatol!


14L/78F

2011. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%

Nekem 8honapja van 14évvel idősebb férfiuval (szexuális)kapcsolatom, akinek 10éve komoly barátnője van. Mindezek ellenére nagyon jól kijövünk egymással, úgymond jó haverok vagyunk. Egyébként egy néptánccsoportba járunk, egyes koreográfiákat együtt táncolunk... és a barátnője is táncol.

:))

16/L

2011. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 év van köztünk. Eljegyzés volt, esküvőt tervezzük,együtt élünk.

De olyanoknak ne higgy akiknek kapcsolatuk van, vagy házasok és azt mondják majd elválnak. SOHA nem fognak elválni!!!

2012. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es nagy ri*anc lehet...
2017. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!