Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 9 és 11 éves kisgyerek...

Egy 9 és 11 éves kisgyerek még őszintén tud szeretni ennyire?

Figyelt kérdés

Az unokaöcséimről van szó, ma találkoztam velük 8 hónap után. Mikor megláttak a nyakamba ugrottak, és addig szorítottak amíg rájuk nem szóltam hogy most már elég :)

Teljesen olyanok voltak mint akik rajonganak értem. De nem tudom saját maguktól voltak-e ilyenek, vagy a szüleit mondták nekik. Ilyenkor még őszinte a viselkedésük? Ritkán találkozunk nagyon, azt hittem már szinte nem is fogom érdekelni őket.


2011. szept. 22. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

CSak a "felnőttek" kérdeznek ilyeneket.

Egy gyereken lehet látni, hogy rajongásig szeret, vagy csak "muszájból".

Azt hiszem ez az eset az előbbi volt. "parancsra" nem szeretnek a gyerekek

2011. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb gyereken látni lehetne, ha nem őszintén örül...:)
2011. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban biztos lehetsz, hogy a szüleik ilyet nem mondanak nekik. És már elég nagyok ahhoz, hogy 8 hónap alatt ne felejtsenek el valakit, főleg, ha szeretik.

Nekem a nagybátyám évente kétszer látogat haza külföldről, és még nagykamaszként is a nyakába ugrottam, úgy szeretem. Ők is szeretnek Téged, nyugi. :)

2011. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyerek szeretete őszinte. De mindebben a szülőknek is hatalmas szerepük van. gondolom ők is nagyon szerethetnek. A gyerekek ezt megérzik és ők is szeretnek. 8 hónap távollét egy gyerek életében elég sok. Gondolom a szüleik sokat emlegettek nekik ez idő alatt.
2011. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok. amikor anno ennyi idősen nagyon szerettem valakit, szinte le sem szálltam róla, folyton mentem utána, csüngtem rajta :)

szóval nyugi, ebben a korban a legőszintébb a szeretet.

2011. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az már serdülőkor és nem kisgyerekkor :D
2012. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!