Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha egy hàzass&a...

Baj az, ha egy hàzassàgban szeretetre vàgyom?

Figyelt kérdés

Szàmomra a sex és a szeretet nem szerepel egy lapon.Nagyon vàgyok arra, hogy legalàbb mindennap egyszer àtöleljük egymàst, és valóban érezni azt, hogy összetartozunk. Nem szóban, hogy igen nagyon szeretlek, viszont tettekben meg nem érzem.Még akkor is ha vannak problémàk az életben, hiszen a szeretet,amely erõt ad nap mint nap a nehézségek leküzdésére.

Vagy talàn csak én vagyok ennyire szeretethiànyos, lehet hiszen szeretet nélkül nõttem fel.


2011. szept. 23. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy ne mondja, hogy szeret. Mutassa ki-de ezt ne mondd- hidd el el fog gondolkozni rajta, hogy mi van veled, hogy ilyeneket mondasz, semmiképp se próbáld kikényszeríteni töle az ölelést vagy ilyesmit, majd ha azt hiszi gond van elkezd pedálozni picit, és közel enged majd magához, megpuszilgat, megsimilget-talán önkénytelenül...

Reméljük a legjobbakat-de te ismered őt, hogy mindig ilyen volt-e, én csak azért írtam, hogy hátha egy kis fortély beválik , általában azért a 'keresztbe vakarom meg a fülem' módszer be szokott válni, de ez is tipusfüggő.. próba cseresznye... de nem akarlak semmire buzdítani, ha ezt nem érzed helyesnek ne tedd!!!

2011. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

13:20



Ha ismernél hidd el nekem, hogy nem igy vélekednél rólam:).

2011. szept. 23. 13:29
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnos a férjem mindig ilyen volt, sokszor mondtam màr neki, hogy mondani sok mindent lehet, inkàbb tettekkel bizonyitsad, na jó persze, hogy abban is bizonyit, de kevésbé. Amùgy én azt hiszem egy kicsit nyafka, kényeskedõ nem igazàn àldozathozó. Vagy nem is tudom hogyan fejezzem ki magamat.

Amùgy tényleg minden rendben lenne közöttünk.Sokszor ùgy érzem szeretném àtölelni a vilàgot, mert hozzà direkt nem akarok közeledni. Viszont a sex-be nagyon megérezteti, hogy szeret, dehàt mint irtam nekem màsképpen is ki kellene fejeznie, jobban megéreztetni velem.

Na biztosan vannak ettõl nagyobb gondok is màsok életében.

köszönöm a vàlaszokat!

2011. szept. 23. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!