Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori az az eset, mikor egy...

Gyakori az az eset, mikor egy házaspár szülei kölcsönösen nem kedvelik egymást?

Figyelt kérdés

Nálunk az én szüleim és a házastársam szülei nincsenek jóban. Vagyis egyáltalán nincsenek semmifajta kapcsolatban. Egy településen élünk, de sikeresen ki tudják egymást kerülni.

Minket nem zavar ez az állapot, de majd ha gyerekünk lesz, gond lehet.

Van valakinél hasonló helyzet? Hogyan lehet megoldani? Meg kell egyáltalán?

Köszi. Laci


2009. ápr. 25. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Náluk is így van.Igaz az én szüleim 50 km-re laknak,de a párom szülei a faluban.Azt hiszem mindent elmondd hogy az anyósom az idén még nem volt nálunk...De hogy a kérdésedre feleljek,a sogornőm szülei is itt laknak.Nekik most született nemrég babájuk.A sogornőm szülei mindig mennek,viszont anyósunkék nem.Most pl 3 hete igéri hogy majd ha rá ér(nek)nyugdíjasok.....Szóval gondolhatod hogy nincs a sogornőm anyukája valami jó véleménnyel.különben mi hiába kezdeményeztük hogy ha megyünk a szüleimhez jöjjenek velünk, a 9 év alatt az anyósom egyszer sem volt anyuéknál,az apósom is tán egyszer egy húsváti alkalommal....Azt hiszem nem részletezem tovább.Megoldani?Őszintén mondom nem tudom......!!!
2009. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmilyen nyílt osszeveszés, ha találkoznak, illedelmesen szépen elbeszélgetnek, de nem kimondottan keresik egymás társaságát. Ennek oka, hogy nagyon más természetuk van, mind jo emberek a maguk modján, de más a temperamentumuk, a gondolkodásuk sokmindenrol. En sem nagyon intézem ugy, hogy egyszerre legyenek nálunk, mindenki feszélyezettebb kicsit olyankor az unokával is. Kulonosen, hogy anyumat gyakrabban látja a kicsi, és bolondul érte, hogy az már feltuno. de meghívták egymást 50-es bulikra, stb...
2009. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!