Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo dolog, ha egy hazaspar...

Jo dolog, ha egy hazaspar egyutt dolgozik?

Figyelt kérdés
mik lehetnek a hatranyai es elonyei?
2011. máj. 13. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 25 éve házasok és mindig is együtt dolgoztak talán csak 2-3 évig nem. A családban majdnem mindenki ilyen és soha nem volt nálunk válás, mindenki boldog házasságban él. Nagy előnye, hogy képesek együttműködni, tehát megtanultak alkalmazkodni egymáshoz. Hátránya akkor lehet, ha nem egyeznek a döntések vagy valaki szerint túl sok időt töltenek együtt, de ezzel én nem értek egyet.
2011. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a baj azzal lehet, ha a munka hazakerül. egy ismerősöm cége kiállításokat épít, nagyon sok munka van, nála fontos volt, hogy olyan feleséget találjon, aki közelébe nincs az ő munkájának, mert - lévén, hogy vállalkozó - könnyen hazajönne a munka, nem bírnák otthagyni a cégben.


embere válogatja

2011. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

embere válogatja, valóban.

a barátnőmék közösen irányítanak egy vállalkozás, nagyon jól tudnak együtt dolgozni, eredményesek.

mi a férjemmel kb. 2 nap alatt ölnénk meg egymást, ha állandóan össze lennénk zárva, pedig nagy a szerelem:)

2011. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen szemely fuggo. Aposom, anyosom egyutt dolgoznak, otthon is tema a munka nagyon sokat. A ferjemnek ez nem tetszett, mert a szulei gyerekkent sosem foglalkoztak vele, a munka volt mindig az elso. A ferjem mondta, hogy o nem is akart soha a munkahelyerol valasztani emiatt, nem akarja a munkat hazahozni. Persze mi is elbeszelgetunk dolgokrol, de ne mindig ez legyen a tema. Biztos, hogy van, aki ezt tudja jol kezelni, de sokak nem. Pl. egyik ismerosom orvos, a felesege az asszisztense es elkerulhetetlen, hogy otthon is a paciensekrol beszeljenek valamennyit.


Kell egy kis ter az embernek, ami a csaladon kivul van - en igy gondolom. Persze van, akinel ez mashogy mukodik. Az a lenyeg, hogy a 2 ember jol kezelje. Elonye biztos, hogy sok van. Pl. egymas ki tudjak segiteni, mert tudjak, hogy a masik mit csinal a munkaban, nagyobb ralatasuk van egymas szakmai dolgaira.

2011. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párom szülei 20 éve ugyanott dolgoznak együtt.


Annál a cégnél ahol dolgozom,elég sok pár van,söt,van akinek a gyereke is,pedig multi

Tud jól is működni.

Jelenleg azon vagyok,h párom is ide kerüljön...

2011. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem vagyunk házasok, de egy helyen dolgozunk. Nem ott jöttünk össze, csak később a párom is oda jött dolgozni, november eleje óta közös a munkahelyünk, a szüneteket együtt töltjük. Mivel csak pár hónapja voltunk együtt, mikor egy munkahelyre kerültünk, eleinte voltak gondok, mondhatni akkor jöttek elő az első gondok a kapcsolatunkban a munkahelyi stressz miatt. Nem volt szinte olyan nap, hogy ne veszekedjünk ott, vagy munka után. (nem éltünk/élünk együtt) Mostanra megszoktuk, lekopogom, a viták sincsenek már.

Viszont mi munkaidő alatt nem vagyunk egymás mellett, de ismerek egy lányt, aki az élettársával 5 éven át egy asztalnál dolgozott. Épp nemrég panaszkodott, hogy már nincs mit mondania a párjának, se annak neki, olyanok, mint akik már 60 éve házasok legalább.

Párom szülei már nyugdíjasok, ők egy soron dolgoztak gyárban. Szerintem ők még otthon is csak arról beszéltek... Sok mondandójuk nincs is egymáshoz.

Mondtam pár esetet. Szerintem személyfüggő. Sokak szerint nem jó, ha egy helyen vannak. az említett lány pl. arról beszélt, nem jó, hogy így nem tud munkahelyen flörtölni a srácokkal, mert mindenütt ott a pasija, pedig az beleférne... Hát ilyen is van. :)

Szerintem nekem is sok lenne állandóan a párom mellett, de mi más részlegen vagyunk munkahelyen belül.

2011. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!