Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenykedni?

Van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés
A férjem kiment németbe dolgozni, mert már nem bírtuk ebből a pénzből fizetni a kiadásokat. Olyan helyre mentek, ahol ott van a testvérének a volt felesége és a testvérének a 19 éves lánya is. Egy házban lakanak, de nem egy helyen dolgoznak. A nő sokat van a szobájukban, mert este szoktunk skypon beszélni, és szoktam látni. Tegnap pl vacsorát főzött a férjeméknek. Egy kicsit elgondolkoztam,hogy van -e okom féltékenykedni, mert valahogy azt érzem. A nőről tudni lehet,hogy nagyon sok pasija volt, és elég sűrűn váltogatja. A saját lánya k-nak nevezte emiatt. Ha valami nem tiszta írjatok,gép előtt vagyok.
2011. szept. 24. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A not szapulod, leirod hogy moit kellene tudni rola. Es aferjed? Oneki milyen hirneve van? O hogy vilselkedik mikor otthon van veled? Talan van benne annyi tartas hogy a testverenek a volt felesegevel nem kezd ki. Amugy, orulj, hogy foz, mos, takarit a ferjedre. Ha feltekeny tipus vagy, koltozz ki Te is. Ha nem lehet, hat akkor csak annyit tudok mondani, hogy a penzert eleg sokat kell nyelni.
2011. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a férjemben bízok. Eddig még nem tudtok róla ,hogy megcsalt volna. A nőben nem bízok,mert őt viszont tudom,hogy miért vált el, és a lányával is szoktam beszélni, aki az anyja miatt költözött el otthonról,mert nem egyszer a szobájában találta egy pasival. Nem 1 családot tett már tönkre. Tőle féltem azért.
2011. szept. 24. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsd el hogy mindenhez két ember kell-Könnyü Katit táncba vinni ha ö is akarja.A férjed meg férfi szükségletek vannak.Persze nem azt mondom hogy tuti megcsalt vagy megfog mert tényleg tisztelet a kivételnek vannak hüséges tipusu pasik.
2011. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, a férjedet kéne ismerni. Az én párom 100%, hogy nem csalna meg, engem mégis enne otthon az ideg. Megértem, hogy mit érzel, még akkor is, ha bízol a férjedben. Meddig lesz kint? Milyen időközönként jár haza? Mert nem mindegy ez sem.
2011. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kimenetel elott at kellett volna beszelnetek, atgondolni, hogy hol es kivel fog lakni.
2011. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Havonta jár haza. Nem tudtuk ki menetel előtt,hogy hol fogják elszállásolni. Teljesen megbízok a férjemben, de akkor is rossz érzés.
2011. szept. 24. 10:14
 7/8 depp81 ***** válasza:
Nem, egyáltalán nincs okod féltékenykedni! Azt írtad, megbízol a férjedben, és ahhoz hogy történjen "valami", valóban két ember kell. A féltékenység képes megölni egy kapcsolatot...
2011. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felétek hogy van, de nálunk a testvér párja tabu, az exek is. Ez teljesen magától értetődik, nem is tudnék férfiként tekinteni a nővérem aktuális vagy ex barátaira. Sem az én párom öccsére. És innentől kezdve mindegy, mit akar a másik.
2011. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!