Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

A barátom kamionsofőr,így csak hétvégén találkozunk,de rengeteget beszélünk telefonon,és mivel úgy éreztem hogy imád így eddig nem nagyon volt okom a féltékenykedésre (jó nem mondom ,hogy soha nem fordult elő ilyesmi,hogy féltékeny voltam,de nem rendszeresen).Nemrég azonban egy új céghez került,és eléggé megváltozott.Esténként ritkán hív fel,van hogy én 8kor megcsörgetem (ha ő hív vissza,az olcsóbb),ő meg visszahív,de csak egy percre,hogy elmondja,majd később újra telefonál,mert most vacsorázik...Hallom is,hogy haverokkal van,sörözik stb. de ez nem is zavart eddig,mert én is van ,hogy összeülök akár hét közben is a barátnőimmel,és megnézünk vmi DVD-t,hülyülünk...Ma viszont felhívtam kb fél 8-kor,mondta,hogy majd visszahív,és hallottam ,hogy ott van egy haverja,akit én is ismerek,meg valami nőt is hallottam ott vihorászni...Jó ez még nem jelenti azt,hogy megcsalt,lehet nem is vele van a nő,de kezd gyanús lenni,főleg,hogy azóta sem jelentkezik...Nem tudom mit csináljak.Most ha megint felhívom vagy sms-t írok ,akkor az úgy jön le,hogy egy hülye hisztis pics@ vagyok,mert lehet tényleg nem is csinált semmit...De mondjuk ha nem is a nővel tölti az időt,az is gáz,ha a haverjai fontosabbak,de most inkább az izgat,hogy nem mással kavar-e,miközben én itthon várom...Hogy deríthetném ki?Már arra is gondoltam,hogy felhívom rejtett számról,és nem szólok bele...De egy ő sem hülye,lehet leesne,hogy én vagyok,kettő ettől meg nem biztos,hogy megtudok bármit is,max megint hallom nevetgélni a csajt...Váá megöl az ideg.


20/l (ő 35/F)


2011. júl. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem régóta tart,akkor inkább ne gondolj semmi rosszra, várj még kicsit. Főleg,ha más céghez került. Egyébként én megkérdeztem volna,h kivel vagy,ki az a nő a háttérben? erre rögtön nem igazán tud hazudni.
2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba kezdtél egy 15 évvel idősebb kamionossal? Nagyon naív vagy, kislány.
2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt...amúgy most hívott,de tök rideg volt,annyit közölt,hogy most végzett a kajával,megivott 4 italt,mire vagyok még kíváncsi...Holott én semmit nem kérdeztem,nem is hívtam,ő hívott,én csak felvettem a telefont,hogy szia...Mondtam is neki,hogy ezt most minek mondod,számon kértelek?Aztán mondta,hogy ő holnap 5kor kel,és most lefekszik,majd holnap beszélünk...Én meg itt vagyok az üres lakásba,ülök az erkélyen,sík idegen,és egyik cigit szívom a másik után...Nem mertem rákérdezni a vidám hölgy kilétére...
2011. júl. 21. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezt akarod 20 évesen?
2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen mert szeretem...És nem unalmas az életem,nem úgy vagyok,mint sok kamionosnak a felesége,akiket ismerek,hogy szegények nem dolgoznak,egész héten otthon egyedül vagy a gyerekekkel várják haza a párjukat,hanem a hétköznapokat kitölti az egyetem,meg mellette dolgozok is,alkalmanként fordítok egy cégnek,találkozom a barátnőimmel szóval elvagyok,vele meg hétvégén vagy otthon társasozunk,meg DVD-zünk,vagy elmegyünk "csavarogni",szóval jó vele...csak most megijedtem...
2011. júl. 21. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt éltek,akkor viszont elég komoly probléma lehet belőle,ha mégis megcsalt.Mert akkor külön kell költözni...


Szerintem ne kérd számon,és próbálj meg nem azon aggódni,hogy megcsal-e(mert akit megakarnak csalni azt úgyis megcsalják,szóval nem ezen múlik.. !!!).

Próbálj meg bízni benne,hiszen egy kapcsolat ezen alapszik.


Ráadásul te vállaltál be egy olyan kapcsolatot,ahol heti 2napot tudtok együtt tölteni,és heti 5nap azt csinál amit akar a melóján kívül.Viseld a következményeket,vagyis azt,hogy gyakorlatilag bármit meg tud tenni nélküled,és te is .


Egy szó mint száz,nekem sem jutna eszembe 20évesen egy 35éves kamionossan együtt lenni ...

2011. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem függök Tőle,mert bármikor haza mehetek a szüleimhez,úgyhogy ezzel nincs gond...Csak szeretem...:( és izgulok,hogy mi van?
2011. júl. 21. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!