Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom volt barátnője még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt barátnője még mindig járkál a párom mamájához és anyukájához. Van okom ez miatt féltékenykedni?

Figyelt kérdés
Mert nagyon féltékeny vagyok. A páromnak előttem volt egy 12 évig tartó kapcsolata. A párom most 33 éves, 3 éve szakítottak, mi pedig 2.5 éve vagyunk együtt, én 22 éves vagyok. Nem tartom magam gyerekesnek, de néha elgondolkozom azon, hogy biztos elég érett vagyok agyilag, ha ennyire kiborulok, ha megtudom,hogy a volt nője még mindig járkál? A párom mamájához mindennap megy, míg az anyukájához hetente 1x. Mit kellene tennem? Tűrjem? Volt már pár alkalom,hogy összefutottunk. Zavar, nagyon nagyon zavar és nem tudok ellene tenni. A párom aztmondja (és jogosan) hogy nem tehet róla,hogy 12 évig tartó kapcsolata volt és nem tilthatja meg neki,hogy járkáljon,mivel se mama házához, se az anyukája házához semmi köze,hogy kit engednek be! Hogyan lehetnék ezen túl? Mert órákig mesélhetném,hogy miért is zavar,hogy még járkál, de nem szeretnék senkit sem terhelni ezzel. Egyszó mint száz, lehet gyerekesen viselkedem, de ettől még féltékeny vagyok. Van hogy annyira kiborulok,hogy sírógörcs tör rám és bömbölök mint egy pici baba. Már 1 éve együtt lakunk és az a szerencse, hogy ide nem járkál. Bár szép volna még... Azthiszem már nem lennék együtt akkor a párommal. A barátom és a volt nője nem tartják a kapcsolatot. 22/L
2011. febr. 23. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen egyáltalán nem kell, hogy aggódj! Előbb utóbb majd kevesebbet fog járni a csaj...aztán megszűnik,mert gondolom lesz neki is családja,párja,aki nem nézi majd annyira jó szemmel ezt...stb

Ha szeret a párod,nem kell ilyen piti dologgal foglalkoznod!Írod,hogy még a kapcsolatot sem tartják...akkor meg pláne ne törődj.Előbb utóbb leépül a csaj,hidd el!

2011. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem foglalkozni vele, de ez a csaj egy másik pasiért dobta a páromat, viszont ezzel a másik pasival december óta nincs együtt és azóta 80%-al többet jár. Már mamához sem heti 1x, hanem mindennap, párom anyukájához sem 2 hetente 1x, hanem hetente 1-2 alkalommal. Az idegesít, hogy mikor elváltak, akkor aztmondta a páromnak, hogy hagyj próbálja ki,hogy milyen mással, aztán majd összefutnak megint...Mert a csajnak a párom volt az első. Ááá...Idegel, de próbálok túllenni rajta.
2011. febr. 23. 12:19
 3/19 A kérdező kommentje:
Még 1 dolog. Nem is nézte jó szemmel az előző pasija sem, csak ez a csaj titokban járkált. Tehát ha lesz neki másik, majd akkor is ezt csinálja. Tehát megoldja... A volt hapsija nem is tudta, hogy járkált,mert még az elején megtiltotta neki, így ahelyett,hogy betartsa, inkább járt titokban.
2011. febr. 23. 12:21
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen,gondoltam,hogy nincs senkije jelenleg.Ha igazán szeretni fog valakit,hidd el leépül!Ideig-óráig tud majd hazudni,de úgyis lebukik,hogy hol járkál,és akkor a pasi dobja,ha nem áll le a családlátogatással!Ezt ép eszű pasi nem viseli el majd neki.ÉS a Te barátod,ha ügyet sem vet rá,akkor azt is észreveszi,hogy hiába(ha esetleg erre menne ki a játéka) Kitartást,csak így lehet!
2011. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Viszont az már tényleg zavarhat, hogy a párom édesanyjának a szobájában még mindig kint van a párom és a volt barátnője közös képe... és ez a csaj, feljárkál az "anyósom" szobájába is. Rossz érzés,hogy miket gondolhat. Hogy a párom édesanyja lehet hogy várja hogy kibéküljenek???
2011. febr. 23. 12:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Na az már gáz!!!Nem ám összefognak ellened!! Akkor azért a párodat is térítsd észhez,hogy beszéljen a volt nőjével. De a párod szülei veled hogy állnak? Szeretnek? Rólatok van kép?
2011. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy velem nagyon rendes az édesanyja meg az élettársa is,meg a párom öccse is (sőt az öccse az, aki mindig önti belém a lelket ilyen téren. A párom apukája és az élettársa viszont egyáltalán nem tartja a kapcsolatot a volt nőjével, ők rendesek velem nagyon. A kép azért érdekes, mert mi nem egy házban lakunk velük és a párom aztmondja, hogy nem tud vele mit csinálni, nem szólhat bele,hogy mit tesz ki az anyja a polcára. De szerintem meg igenis beleszólhat, vagyis megjegyezheti,hogy "anyu esetleg levehetnéd a képet,mert már nem a volt barátnőmmel vagyok együtt." Velem tervezi a jövőt, az én kezemet kérte meg (még furcsa azt a szót használni,hogy menyasszonya vagyok). Múltkor lefényképezett az anyja minket digitális fényképezővel és rá 1 hétre átmentem,hogy lementsem a képet magamnak is és amikor néztem, benne volt a párom volt nője is, tehát az anyja őt is fényképezgeti... A hétvégén elbeszélgetek a barátommal, hogy ez engem bánt, remélem elérek vele valamit.
2011. febr. 23. 12:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogyne szólhatna bele,hogy vegye le azt a képet,mert ez sértő rátok nézve!!A párodra is és rád is! Vagy szólj neki,hogy cserélje ki...Ha szeretnek téged,akkor nincs gond.Lehet a 12 évet az idősebbek nehezebben engedik el,főleg,ha a csajszi a nyakukra jár. Egyébként meg simán szólhatna csajnak,hogy kopjon le,mert zavar titeket,hogy odajár...Az a baj ám,hogy ez csak minket nőket zavar,ők nem is foglaloznak velük.A pasik akkor gondolnak komolyan dolgokat,ha már nagy baj van!(ez csak az én tapasztalatom)
2011. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát igen. És szerintem is beleszólhat. És bár lehet gyerekes a viselkedésem, de nagyon nem bírom lenyelni a békát, tehát én nem megyek az anyukájához egy jó darabig. Fáj, nagyon fáj, ha felmegyek a szobájába és látom a képet... Mellesleg az anyja csak a szemembe jópofizik. Nem akarok b.u.n.k.ó. lenni, de ő magán kívül senkit sem szeret. Éppen ezért mondja mindig a párom, ha megjegyzek neki valamit, mint pl a képet, hogy "tudod anyám milyen..." Nem tudom,hogy meddig bírom még ezt elviselni. Teperek,hogy befogadjanak (úgy is viselkednek,mint akik elfogadtak, de közben vannak árulkodó dolgok) és nem sikerül. A mamájánál ha ott vagyok,mindig felajánlom (mert ugye idős és fájnak a lábai) hogy elviszem én a postára befizetni a csekkeket, feladom a levelet, elmegyek én a boltba...Válasz: már van aki befizesse, már van aki feladja, már van aki elmegy a boltba, de köszönöm". Szétcsúszok,mert már nem tudok többet nyújtani. Mindig ha ottvagyok, segítek neki főzni, elmosogatok, a csirkék alól behozom a tojást (közben félek a kakasoktól:D) leszedem a szólót, megszedem a cseresznyefákat, segítek a kertet rendben tartani... Mit tegyek még? A volt nőjét hívja egyből ha segíteni kellene valamiben. Én meg csak akkor vagyok jó, ha éppen ottvagyok, ha dolog van. Rossz...rossz... és egyre nehezebben viselem és félek,hogy erre megy majd rá a kapcsolatunk és csakis miattam... Mert ezen nekem kell túltennem magam. Felkavaró volt, hogy a múlthéten megtaláltam a közös képeiket itt, ahol lakunk. Megemlítettem a páromnak, aztmondta, hogy mikor szétmentek, akkor ő mondta a volt nőjének,hogy vigye el őket és nem érti hogy kerültek ide. Mondtam,hogy úgy,hogy nem vitte el őket. De a párom annyit mondott, hogy dobjam ki őket a p..ába. Nem tehet róla tudom, hogy ittmaradtak emlékek, nem olyaqn egyszerű feledni őket, a páromra egyáltalán nem haragszom, csakis magamra, amiért ennyire felkavarnak ezek.
2011. febr. 23. 13:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Megértelek teljesen.Ennél többet nem is kell,hogy segíts! Szerintem muszáj türelmesnek lenned és majd a család is és a p...a is rájön idővel,hogy szeretitek egymást és nem állhat közétek!Menyasszony vagy...az már valami! A csaj is rájön idővel,hogy nem akar majd ő sem megöregedni egyedül...csak idő! Próbálj erős lenni!A páodat nem szekálni ezzel állandóan.Leültök megbeszélni,elmondod,hogy téged ez nagyon zavar,de többet aztán ne említsd,csak ha valami említésreméltó törénik ez ügyben! A képeiket meg dobd ki,ha azt mondta! Még egy kérdés: Te maradnál olyan kapcsolatban,ahol a szülök valamelyike,vagy mind1ik (tökmind1) nem kedvelnek,de a pasid melletted áll (legalábbis azt mondja)? Nálam is hasonló a helyzet (nálam egy félreértés miatt nem kedvel a család 1-2 tagja) és most gondolkodom,hogy hogy lehetnének majd így a közös ünnepek,stb...mert lelkis vagyok,nem szeretem ha nem szeretnek,de én nem fogok behódolni nekik,mert ők értettek félre dolgokat! Viszont elgondolkodtat,hogy akarok-e így élni! A páromat szeretem,de sokat szenvedtem azért,mert sokáig nem mutatta ki,hogy mellettem áll,inkább csöndbe maradt... Szerinted?
2011. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!