Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenykedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni? Nagyon fontos, lent!

Figyelt kérdés

A barátom az eggyik legjobb barátnőmet folyton ölelgeti,meg simogatja a karját,néha a derekához is teszi a kezét,minden nap vele megy haza suliból is,és mondta neki hogy milyen lehet hármasban. :| :O Lehet csak poénból,nem tudom. :S De azt mondta hogy soha nem járna vele,de már alakult köztük valami,csak végül velem maradt,mert akkor szakítottunk egy hónapra. Tudom hogy a barátnőm nem csábítaná el,csak...

15L


2011. febr. 3. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem árt ha óvatos vagy.
2011. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

hát ha a barátnőd nem állította le akkor... hát lehet hogy több van ott.

beszélj erről a barátnőddel, ha zavart vagy elkezd veled kiabálni, agresszív lesz akkor tuti baj van.

de ha sikerül vele normálisan beszélni kérd meg hogyha bedurvul a helyzet szóljon neked vagy valami

én a Te helyedben ezt tenném... és igen van okod a féltékenykedésre... a srác aki veled van ne másokkal járjon haza stb.

2011. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már beszéltem erről a bnőmmel,ő szólt is hogy a btom rendszeresen mutogatja neki az alsógatyáját,meg hogy milyen van rajta,és a bnőm mindig mondja neki hogy álljon le. De a btomnak kivan írva msnre is hogy szeret,csak azért..
2011. febr. 3. 12:42
 4/19 anonim ***** válasza:
A szavak mi sem ernek...a tett sokkal fontosabb! ha a baratom ilyet csinalna tutira dobnam...ez mar embertelenseg:|
2011. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ez egy igazi másodosztályú ge ci!Mondani bárki bármit tud,az a lényeg,hogy cselekszik.Áááá...ez gáz.Nem ő az utolsó fiú az életedben hidd el.Az én palim ilyet csinálna...na nem is írom mit kapna. Ez felejtős.Eleve nem mászok bele senki intim zónájába.Nem hogy még simogatás meg hasonlók. :S
2011. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de én ha a pasim ilyet csinálna akkor én úgy dobnám hogy repülne. dobd ki vagy tartsd szemmel és mond meg neki hogy haggya abba mert kidobod
2011. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mindenképp vigyázz..

sajnos én már rájöttem, hogy a legjobb barátnőben sem lehet megbizni, ha megtetszik neki a pasid, ugyis csak magára gondol és nem fogja érdekelni, h neked de szar lesz

tapasztalat

2011. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
ismerős a szitu,a pasim is gyakran csinálta ezt.eleinte sokat hisztiztem emiatt,de aztán már nem érdekelt és akkor leállt vele.valszeg csak engem akart féltékennyé tenni,én meg megmondtam neki,h nem fogom magam idegesíteni miatta és leszarom,ha szakít velem a ribiért.azóta hűségesebb mint valaha xD
2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
valószínű ráakadt a barátnődre :) Szerintem ők titokba valamit rejtegetnek, biztos hogy nem hobbiból csinálja ezt a "pasid"... Ha az enyém ilyet csinálna nem hagynám annyiba.....DOBD AZONNAL!!! ez még gyerek, ők amúgy is később érnek, velem is csináltak már ilyet,csak én mástól tudtam meg mi a helyzet...Ne hidd el a pasid / bnőd szavát, magadba bízhatsz csak ebbe a retkes világba
2011. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tegnap is átment hozzá a barátnőm,és ott ölelgette a barátnőmet,mikor az poénból besértődött. De

úgy is,hogy a fejét a hajához döntötte,meg a feneke fölött összekulcsolja a kezét,és mikor kicsit fentebb van a keze,lejjebb csúsztatja. Meg a barátnőm is úgy ölelte a barátomat,hogy a seggét megfogta,a barátom nem szólt rá,nem zavarta. De nem smároltak meg semmi,tegnap barátom öccse látta ezt,csak onnan tudom,de szerinte nincs köztük semmi,mert nem smároltak. De csak ketten voltak otthon,utána meg nem vették észre hogy a barátom öccse hazament.

2011. febr. 5. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!