Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázod meg egy...

Hogy magyarázod meg egy háromévesnek, h a nagymamája nem akarja látni?

Figyelt kérdés
a helyzetet bonyolítja, hogy egy házban élünk, és a kislányom szívesen közeledne a mamához
2011. szept. 24. 10:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, pont NEM az anya akar bosszút állni :)
2011. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Amikor a 10:27-es érzelemvilágát érdekesnek minősíted, akkor épp nem figyeled amit leírt!

Ő épp azt írta, hogy itt az anya NEM akar a gyerekkel bosszút állni. Kijárna neki egy bocsi!


Nekem is volt ilyen beteg nagymamám. Elküldött mindenhova, elmondott mindennek amikor épp nem volt teljesen magánál. A betegség csak ilyen már. Nekem elmagyarázták annó, h a mami beteg, és nem mindig az jön ki a száján, amit gondol és ne ijedjek meg ettől. Én nagyon szerettem, de a végén emiatt már elkerültem, ha lehetett, mert féltem h bántani fog a szavaival.

2011. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

elnézést, lehet h freudi félreolvasás volt, és szívem mélyén bosszút állnék, de nem morális, és ezért nem teszem.


mik vannak? :) köszi és még egyszer BOCSÁNAT

2011. szept. 24. 10:46
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem olvastam el a válaszokat, de azt tudom javasolni hogy beszéljétek meg a nagymamával hogy hetente legalább kétszer engedje magához az unokáját. A gyereknek meg úgy kéne megmondani hogy a mamának sok dolga van ezért nem ér rá vele foglalkozni, valahogy csak megfogja érteni bár nem könnyű tudom jól.
2011. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
3 éves még nem hal bele, később lesznek gondjai, ha nagyobb lesz, tizenéves. A nagymamával meg nem érdemes foglalkozni, nem érdemli meg, vén k.rva.
2011. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!