Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogom van-e anyósomékat...

Jogom van-e anyósomékat felszólítani, hogy váljanak meg a kutyájuktól?

Figyelt kérdés
Anyósomék néhány hónapja hozzánk költöztek, a ház az én nevemen van. A legnagyobb meglepetésünkre egy kutyával állítottak be, aki nem igazán barátságos típus. Amikor megbeszéltük a költözést szó sem volt kutyáról, de úgy gondoltuk, próbáljuk meg. Az hamar kiderült, hogy a jövevény gyűlöli a kutyáinkat és a macskáinkat méginkább. Engem már többször megkapott (én etetem, ők félnek tőle???), de nagyobb baj nem történt. Tegnap azonban a kutya kiszabadult a kennelből és rátámadt a szomszéd cicára. Szerencsére a németjuhászunk (hozzá szokot átjönni a cica) rátámadt a másik kutyára, így a macsek megmenekült és a mi kutyánk is apróbb sérülésekkel megúszta a dolgot. Ezzel nálam betelt a pohár és véget ért a próbaidő. A kutyának mennie kell, de anyósomék csak azt hajtogatják, hogy nekik kell a kutya, mert olyan aranyos és természetesen a cica műtétének árát sem akarják kifizetni...
2011. szept. 24. 19:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem tarom megoldásnak az elaltatást, de te mit tennél egy olyan kutyával, aki megharap téged, a "gazdáit" és az állatorvost is emellett nekimegy az állataidnak? Gazdát már kerestem neki, ahol élhetne boldogan, de anyósék nem akarják odaadni! Az elaltatást fenyegetésnek szántuk, így talán észhez térnek.
2011. szept. 24. 21:14
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

20.58

Agresszív kutyát NEM fogadnak menhelyen, ott is elaltatják, itt sem a kutyával van gond, mert én is elvileg a te pártodon vok, de egy: senki nehozzon meglepi kutyát, de ha hoz, akkor legalább ne bántsa az állataimat!!! Mert ha igen akkor mennie kell, bármi áron, nehogy már az én kutyám haljon meg/legyen beteg egy agresszív kutya miatt akit nem is én akartam, azért álljon már meg a menet!

2011. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
off. ez tök édes, hogy a cica átjön a németjuhászhoz haverkodni :D
2011. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A kérdés megoldódott, amíg anyósék elmentek vásárolni, az ismerősöm eljött a kutyáért, úgy tűnt szimpatikusak egymásnak (őt egyszer sem akarta megharapni). Azóta anyósék hazajöttek, aludtak, ebédeltünk..., de meg sem kérdezték, hogy mi lett a kutyával. Ezek szerint mégsem ragaszkodtak hozzá annyira.
2011. szept. 25. 14:56
 25/25 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott. Gondoltam, hogy állatbarát lévén ezt választod.Lehet anyósék csak kötekedni akartak.
2011. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!