Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek is ilyen?...

Történt már veletek is ilyen? És nektek melyik ez a zene?

Figyelt kérdés

3napja szakítottam a barátommal, nagyon magam alatt vagyok, de találtam egy régi zenét, amit naponta kb20x meghallgatok és még mindig nem unom, nemtudom miért:)

Annyira jó, és ugy megnyugtat, és csak ez a szám ad erőt... imádom. ez gáz?


2010. nov. 2. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, már teljes arzenálom van, h milyen élethelyzetben milyen zenét hallgatok:)
2010. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

egyetértek, énis :)

Pinket hallgatok ilyenkor leginkább, mert szegénykének elég depis számai vannak..:D

Family Portrait volt a kedvencem egy időben, mert úgy tűnt, válnak a szüleim, de szerencsére nem így lett. Attól a szám még mindig a kedvenceim közé tartozik. :)

2010. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyenem. Robbie Williams-feel

Azt vettem észre hogy minden életszakaszomba van egy bizonyos érzésem, akkor nem nagyon tűnik fel, de idővel ha valami arra emlékeztet akkor érzem egy kis ideig. Megkérdezhetem hogy neked mi az a szám?

2010. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem George Michael egyik száma ilyen

Tavaly nyáron,akármikor kapcsoltam be a rádiót,az szólt,de egyébként is sokszor hallgatok George Michaelt

2010. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer 2 hónapig hallgattam ugyanazt a számot:) SOAD - Lonely day.

De amúgy is gyakran hallgatom napokig ugyanazt a számot, nem tudom miért, nem unom őket:D Aztán egyszer besokallok és hónapokig nem hallgatom:D

2010. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Á ilyen sztem mindenkinek van! :) Nekem pl : Az Oomph! - tól az Auf Kurs, meg a Labyrinth.
2010. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

nekem Craig David 1ik száma:)

2010. nov. 2. 09:56
 8/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ismeritek: Miley Cyrus egyik dala, a Stay.

de nem szakítás miatt hallgatom, hanem mert a szövege nagyon tetszik.

2010. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan ez van:)

napokig 1 szám aztán hónapokig nem hallgatom:)

2010. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is van több ilyen. Sok szám van amiről egy bizonyos ember vagy helyzet jut szembe.
2010. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!