Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szokás összekö...

Mennyi idő után szokás összeköltözni?

Figyelt kérdés
Vagyis szerintetek mikor ideális?
2011. szept. 24. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekünk az anyagiak miatt sajnos nem lehetett megoldani,így hét év után költöztünk össze!Addigra már kívülről tudtok egymás rigolyáit,bolondságait s ma is együtt élünk:D
2011. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
mi 1 hét után költöztünk össze, azóta 8 év és 1 gyerek telt el:)
2011. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mi megismertük egymást és rögtön összeköltöztünk
2011. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9 hónap után terhes lettem, egy éves évfordulón összeházasodtunk, boldog házasságban élünk a kis tündérkénk mellett:)
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem érdemes vele sokat várni, mert annak nem sok értelme van, hogy évekig együtt vagytok, aztán összeköltöztök, és akkor jöttök rá, hogy így már nem is működik olyan jól a dolog."


Furának tartottam mindig ezt a hozzáállást. Két éve vagyok a párommal, szeretem, és számomra a sima "együttjárásunknak" is van ÖNMAGÁBAN értéke. (Azaz nem valami kínos várakozásnak tekintem.)


Valóban elképzelhető, hogy mondjuk egy apró garzonban összezárva, anyagi gondokkal küszködve nem lenne ilyen jó a kapcsolatunk, de ezt miért is kéne kipróbálnunk, miért ne várnánk meg a kicsit jobb körülményeket?


Szerintem annak nincs értelme, ha valaki csak mert x éves stb. gyorsan összeköltözik olyas valakivel, akit alig ismer (ne mondjátok már, hogy 1-1,5 hónap után megismertetek valakit...) aztán meg ha kiderülnek a visszásságok, alig tud megszabadulni az "élettársától"...

2011. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Fél év elteltével kerestünk közös lakást. Bár már előtte is ritkán voltam otthon, néhány hét után ott ragadtam az embernél.

Egyébként én is azt vallom, hogy ne évek múlva derüljön ki, ha esetleg nem bírjuk elviselni egymást.

2011. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!